Sezóna 2011-2012
Základní část
1.kolo
Středa 14.09.11
Havlíčkův Brod - Šumperk 7:0
Chomutov - Benátky nad Jizerou 4:3sn.
Ústí nad Labem - Písek 4:0
Most - Třebíč 1:0pr.
Hradec Králové - Litoměřice 4:2
Olomouc - Kadaň 2:0
Beroun - Jihlava 1:3
2.kolo
Sobota 17.09.11
Šumperk - Jihlava 3:1
Kadaň - Beroun 2:4
Litoměřice - Olomouc 2:1pr.
Třebíč - Hradec Králové 2:4
Písek - Most 5:4
Ústí nad Labem - Benátky nad Jizerou 5:2
Havlíčkův Brod - Chomutov 5:4
3.kolo
Pondělí 19.09.11
Chomutov - Šumperk 3:4sn.
Ústí nad Labem - Havlíčkův Brod 5:1
Most - Benátky nad Jizerou 4:5
Hradec Králové - Písek 2:1pr.
Olomouc - Třebíč 5:1
Beroun - Litoměřice 1:4
Jihlava - Kadaň 3:0
4.kolo
Středa 21.09.11
Šumperk - Kadaň 4:3pr.
Litoměřice - Jihlava 2:7
Třebíč - Beroun 2:3
Písek - Olomouc 3:2sn.
Benátky nad Jizerou - Hradec Králové 1:5
Havlíčkův Brod - Most 3:4pr.
Chomutov - Ústí nad Labem 3:1
5.kolo
Sobota 24.09.11
Ústí nad Labem - Šumperk 9:1
Most - Chomutov 0:4
Hradec Králové - Havlíčkův Brod 8:4
Olomouc - Benátky nad Jizerou 3:4pr.
Beroun - Písek 2:1
Jihlava - Třebíč 6:5
Kadaň - Litoměřice 4:1
6.kolo
Pondělí 26.09.11
Šumperk - Litoměřice 7:3
Třebíč - Kadaň 4:3pr.
Písek - Jihlava 1:4
Benátky nad Jizerou - Beroun 4:2
Havlíčkův Brod - Olomouc 3:4
Chomutov - Hradec Králové 4:1
Ústí nad Labem - Most 7:2
7.kolo
Středa 28.09.11
Most - Šumperk 5:2
Hradec Králové - Ústí nad Labem 2:7
Olomouc - Chomutov 3:1
Beroun - Havlíčkův Brod 2:1sn.
Benátky nad Jizerou - Jihlava 2:1
Kadaň - Písek 4:2
Litoměřice - Třebíč 4:2
8.kolo
Sobota 01.10.11
Šumperk - Třebíč 4:1
Písek - Litoměřice 2:3pr.
Benátky nad Jizerou - Kadaň 2:3pr.
Havlíčkův Brod - Jihlava 4:2
Chomutov - Beroun 3:2sn.
Ústí nad Labem - Olomouc 4:1
Most - Hradec Králové 1:7
9.kolo
Středa 05.10.11
Hradec Králové - Šumperk 5:3
Olomouc - Most 5:1
Beroun - Ústí nad Labem 3:2
Jihlava - Chomutov 3:2
Kadaň - Havlíčkův Brod 2:3pr.
Litoměřice - Benátky nad Jizerou 3:4
Třebíč - Písek 2:3sn.
10.kolo
Sobota 08.10.11
Šumperk - Písek 1:3
Benátky nad Jizerou - Třebíč 4:0
Havlíčkův Brod - Litoměřice 7:4
Chomutov - Kadaň 6:4
Ústí nad Labem - Jihlava 6:1
Most - Beroun 3:2
Hradec Králové - Olomouc 3:5
11.kolo
Pondělí 10.10.11
Olomouc - Šumperk 7:2
Beroun - Hradec Králové 2:1
Jihlava - Most 5:0
Kadaň - Ústí nad Labem 0:2
Litoměřice - Chomutov 1:2
Třebíč - Havlíčkův Brod 6:4
Písek - Benátky nad Jizerou 3:2pr.
12.kolo
Středa 12.10.11
Šumperk - Benátky nad Jizerou 2:3pr.
Havlíčkův Brod - Písek 6:2
Chomutov - Třebíč 3:2pr.
Ústí nad Labem - Litoměřice 3:2pr.
Most - Kadaň 2:4
Hradec Králové - Jihlava 5:2
Olomouc - Beroun 2:3pr.
13.kolo
Sobota 15.10.11
Beroun - Šumperk 6:3
Jihlava - Olomouc 3:0
Kadaň - Hradec Králové 5:3
Litoměřice - Most 4:3sn.
Třebíč - Ústí nad Labem 3:2pr.
Písek - Chomutov 1:5
Benátky nad Jizerou - Havlíčkův Brod 5:0
14.kolo
Středa 19.10.11
Šumperk - Havlíčkův Brod 5:4pr.
Benátky nad Jizerou - Chomutov 4:3sn.
Písek - Ústí nad Labem 0:5
Třebíč - Most 5:3
Litoměřice - Hradec Králové 4:3
Kadaň - Olomouc 0:3
Jihlava - Beroun 3:2
15.kolo
Sobota 22.10.11
Jihlava - Šumperk 7:3
Beroun - Kadaň 5:3
Olomouc - Litoměřice 2:0
Hradec Králové - Třebíč 3:2pr.
Most - Písek 3:4pr.
Benátky nad Jizerou - Ústí nad Labem 2:3
Chomutov - Havlíčkův Brod 6:2
16.kolo
Pondělí 24.10.11
Šumperk - Chomutov 2:3pr.
Havlíčkův Brod - Ústí nad Labem 1:4
Benátky nad Jizerou - Most 3:2
Písek - Hradec Králové 0:2
Třebíč - Olomouc 1:2sn.
Litoměřice - Beroun 2:3pr.
Kadaň - Jihlava 3:1
17.kolo
Středa 26.10.11
Kadaň - Šumperk 3:4
Jihlava - Litoměřice 3:1
Beroun - Třebíč 3:2sn.
Olomouc - Písek 8:0
Hradec Králové - Benátky nad Jizerou 1:2
Most - Havlíčkův Brod 2:3
Ústí nad Labem - Chomutov 3:2sn.
18.kolo
Sobota 29.10.11
Šumperk - Ústí nad Labem 3:7
Chomutov - Most 4:1
Havlíčkův Brod - Hradec Králové 3:2
Benátky nad Jizerou - Olomouc 1:3
Písek - Beroun 3:1
Třebíč - Jihlava 2:1sn.
Litoměřice - Kadaň 2:1
19.kolo
Středa 02.11.11
Litoměřice - Šumperk 4:3
Kadaň - Třebíč 0:2
Jihlava - Písek 4:0
Beroun - Benátky nad Jizerou 0:3
Olomouc - Havlíčkův Brod 3:1
Hradec Králové - Chomutov 2:4
Most - Ústí nad Labem 0:9
20.kolo
Sobota 05.11.11
Šumperk - Most 6:1
Ústí nad Labem - Hradec Králové 6:3
Chomutov - Olomouc 3:1
Havlíčkův Brod - Beroun 5:2
Jihlava - Benátky nad Jizerou 6:1
Písek - Kadaň 2:1
Třebíč - Litoměřice 1:3
21.kolo
Středa 09.11.11
Třebíč - Šumperk 2:1pr.
Litoměřice - Písek 3:1
Kadaň - Benátky nad Jizerou 5:2
Jihlava - Havlíčkův Brod 2:3sn.
Beroun - Chomutov 1:4
Olomouc - Ústí nad Labem 1:3
Hradec Králové - Most 4:2
22.kolo
Sobota 12.11.11
Šumperk - Hradec Králové 6:5sn.
Most - Olomouc 2:4
Ústí nad Labem - Beroun 9:1
Chomutov - Jihlava 0:2
Havlíčkův Brod - Kadaň 2:4
Benátky nad Jizerou - Litoměřice 4:1
Písek - Třebíč 2:1sn.
23.kolo
Středa 16.11.11
Písek - Šumperk 6:3
Třebíč - Benátky nad Jizerou 1:2
Litoměřice - Havlíčkův Brod 2:4
Kadaň - Chomutov 1:4
Jihlava - Ústí nad Labem 0:2
Beroun - Most 4:1
Olomouc - Hradec Králové 3:1
24.kolo
Sobota 19.11.11
Šumperk - Olomouc 4:1
Hradec Králové - Beroun 4:2
Most - Jihlava 0:2
Ústí nad Labem - Kadaň 5:1
Chomutov - Litoměřice 3:2pr.
Havlíčkův Brod - Třebíč 3:4sn.
Benátky nad Jizerou - Písek 3:2
25.kolo
Pondělí 21.11.11
Benátky nad Jizerou - Šumperk 4:5sn.
Písek - Havlíčkův Brod 2:4
Třebíč - Chomutov 2:5
Litoměřice - Ústí nad Labem 2:5
Kadaň - Most 2:3sn.
Jihlava - Hradec Králové 3:0
Beroun - Olomouc 1:6
26.kolo
Středa 23.11.11
Šumperk - Beroun 5:2
Olomouc - Jihlava 1:2sn.
Hradec Králové - Kadaň 3:2pr.
Most - Litoměřice 1:4
Ústí nad Labem - Třebíč 4:3
Chomutov - Písek 4:1
Havlíčkův Brod - Benátky nad Jizerou 2:1
27.kolo
Sobota 26.11.11
Havlíčkův Brod - Šumperk 4:2
Chomutov - Benátky nad Jizerou 3:2
Ústí nad Labem - Písek 2:3
Most - Třebíč 3:4sn.
Hradec Králové - Litoměřice 5:1
Olomouc - Kadaň 3:2
Beroun - Jihlava 2:1
28.kolo
Středa 30.11.11
Šumperk - Jihlava 2:6
Kadaň - Beroun 4:2
Litoměřice - Olomouc 1:5
Třebíč - Hradec Králové 1:2sn.
Písek - Most 7:6
Benátky nad Jizerou - Ústí nad Labem 4:5pr.
Havlíčkův Brod - Chomutov 1:3
29.kolo
Sobota 03.12.11
Chomutov - Šumperk 7:2
Ústí nad Labem - Havlíčkův Brod 5:0
Most - Benátky nad Jizerou 0:3
Hradec Králové - Písek 3:2pr.
Olomouc - Třebíč 3:0
Beroun - Litoměřice 3:5
Jihlava - Kadaň 7:2
30.kolo
Středa 07.12.11
Šumperk - Kadaň 4:2
Litoměřice - Jihlava 4:2
Třebíč - Beroun 3:4pr.
Písek - Olomouc 5:2
Benátky nad Jizerou - Hradec Králové 3:4
Havlíčkův Brod - Most 2:5
Chomutov - Ústí nad Labem 6:4
31.kolo
Sobota 10.12.11
Ústí nad Labem - Šumperk 3:1
Most - Chomutov 3:14
Hradec Králové - Havlíčkův Brod 5:1
Olomouc - Benátky nad Jizerou 8:1
Beroun - Písek 1:3
Jihlava - Třebíč 2:5
Kadaň - Litoměřice 3:1
32.kolo
Pondělí 12.12.11
Šumperk - Litoměřice 4:2
Třebíč - Kadaň 3:0
Písek - Jihlava 1:3
Benátky nad Jizerou - Beroun 3:1
Havlíčkův Brod - Olomouc 6:4
Chomutov - Hradec Králové 3:1
Ústí nad Labem - Most 6:3
33.kolo
Středa 14.12.11
Most - Šumperk 4:3
Hradec Králové - Ústí nad Labem 2:4
Olomouc - Chomutov 4:3sn.
Beroun - Havlíčkův Brod 5:0
Jihlava - Benátky nad Jizerou 4:1
Kadaň - Písek 5:2
Litoměřice - Třebíč 8:2
34.kolo
Sobota 17.12.11
Šumperk - Třebíč 4:2
Písek - Litoměřice 3:1
Benátky nad Jizerou - Kadaň 4:3sn.
Havlíčkův Brod - Jihlava 8:0
Chomutov - Beroun 5:1
Ústí nad Labem - Olomouc 3:5
Most - Hradec Králové 1:3
35.kolo
Středa 21.12.11
Hradec Králové - Šumperk 2:3sn.
Olomouc - Most 3:1
Beroun - Ústí nad Labem 5:4sn.
Jihlava - Chomutov 2:6
Kadaň - Havlíčkův Brod 4:1
Litoměřice - Benátky nad Jizerou 5:4sn.
Třebíč - Písek 3:2
36.kolo
Středa 04.01.12
Šumperk - Písek 2:3
Benátky nad Jizerou - Třebíč 2:1
Havlíčkův Brod - Litoměřice 1:2
Chomutov - Kadaň 5:0
Ústí nad Labem - Jihlava 7:3
Most - Beroun 4:3sn.
Hradec Králové - Olomouc 6:2
37.kolo
Sobota 07.01.12
Olomouc - Šumperk 5:1
Beroun - Hradec Králové 1:2
Jihlava - Most 2:3
Kadaň - Ústí nad Labem 2:6
Litoměřice - Chomutov 5:4
Třebíč - Havlíčkův Brod 3:5
Písek - Benátky nad Jizerou 3:1
38.kolo
Středa 11.01.12
Šumperk - Benátky nad Jizerou 1:2
Havlíčkův Brod - Písek 2:1
Chomutov - Třebíč 4:2
Ústí nad Labem - Litoměřice 3:0
Most - Kadaň 0:8
Hradec Králové - Jihlava 6:1
Olomouc - Beroun 4:0
39.kolo
Sobota 14.01.12
Beroun - Šumperk 5:3
Jihlava - Olomouc 5:6sn.
Kadaň - Hradec Králové 3:2
Litoměřice - Most 2:5
Třebíč - Ústí nad Labem 3:4sn.
Písek - Chomutov 0:6
Benátky nad Jizerou - Havlíčkův Brod 3:5
40.kolo
Středa 18.01.12
Šumperk - Havlíčkův Brod 6:2
Benátky nad Jizerou - Chomutov 0:4
Písek - Ústí nad Labem 3:2
Třebíč - Most 4:1
Litoměřice - Hradec Králové 4:2
Kadaň - Olomouc 7:3
Jihlava - Beroun 5:2
41.kolo
Sobota 21.01.12
Jihlava - Šumperk 4:1
Beroun - Kadaň 4:7
Olomouc - Litoměřice 3:2sn.
Hradec Králové - Třebíč 5:1
Most - Písek 0:4
Ústí nad Labem - Benátky nad Jizerou 3:2sn.
Chomutov - Havlíčkův Brod 5:1
42.kolo
Pondělí 23.01.12
Šumperk - Chomutov 2:3
Havlíčkův Brod - Ústí nad Labem 1:2
Benátky nad Jizerou - Most 2:0
Písek - Hradec Králové 4:0
Třebíč - Olomouc 5:3
Litoměřice - Beroun 4:5
Kadaň - Jihlava 3:0
43.kolo
Středa 25.01.12
Kadaň - Šumperk 4:1
Jihlava - Litoměřice 2:1
Beroun - Třebíč 0:2
Olomouc - Písek 2:3
Hradec Králové - Benátky nad Jizerou 2:4
Most - Havlíčkův Brod 4:3
Ústí nad Labem - Chomutov 3:2
44.kolo
Sobota 28.01.12
Šumperk - Ústí nad Labem 3:4
Chomutov - Most 10:2
Havlíčkův Brod - Hradec Králové 3:2
Benátky nad Jizerou - Olomouc 2:1sn.
Písek - Beroun 3:2pr.
Třebíč - Jihlava 2:0
Litoměřice - Kadaň 3:2
45.kolo
Středa 01.02.12
Litoměřice - Šumperk 4:5pr.
Kadaň - Třebíč 2:4
Jihlava - Písek 4:0
Beroun - Benátky nad Jizerou 6:2
Olomouc - Havlíčkův Brod 3:2
Hradec Králové - Chomutov 8:2
Most - Ústí nad Labem 2:8
46.kolo
Sobota 04.02.12
Šumperk - Most 6:3
Ústí nad Labem - Hradec Králové 7:4
Chomutov - Olomouc 2:0
Havlíčkův Brod - Beroun 2:0
Benátky nad Jizerou - Jihlava 2:5
Písek - Kadaň 2:1
Třebíč - Litoměřice 7:0
47.kolo
Středa 08.02.12
Třebíč - Šumperk 3:2sn.
Litoměřice - Písek 3:2
Kadaň - Benátky nad Jizerou 4:5sn.
Jihlava - Havlíčkův Brod 3:2
Beroun - Chomutov 5:2
Olomouc - Ústí nad Labem 2:4
Hradec Králové - Most 4:2
48.kolo
Sobota 11.02.12
Šumperk - Hradec Králové 3:2
Most - Olomouc 4:2
Ústí nad Labem - Beroun 3:1
Chomutov - Jihlava 1:4
Havlíčkův Brod - Kadaň 2:1pr.
Benátky nad Jizerou - Litoměřice 0:3
Písek - Třebíč 1:2
49.kolo
Úterý 15.02.11
Písek - Šumperk 2:4
Třebíč - Benátky nad Jizerou 5:2
Litoměřice - Havlíčkův Brod 1:0
Kadaň - Chomutov 3:5
Jihlava - Ústí nad Labem 1:2
Beroun - Most 3:4
Olomouc - Hradec Králové 4:1
50.kolo
Pátek 18.02.11
Šumperk - Olomouc 4:2
Hradec Králové - Beroun 4:3
Most - Jihlava 1:4
Ústí nad Labem - Kadaň 2:3
Chomutov - Litoměřice 4:1
Havlíčkův Brod - Třebíč 6:1
Benátky nad Jizerou - Písek 2:1
51.kolo
Pondělí 20.02.12
Benátky nad Jizerou - Šumperk 0:4
Písek - Havlíčkův Brod 2:1
Třebíč - Chomutov 4:1
Litoměřice - Ústí nad Labem 2:6
Kadaň - Most 4:1
Jihlava - Hradec Králové 4:5sn.
Beroun - Olomouc 1:3
52.kolo
Středa 22.02.12
Šumperk - Beroun 6:2
Olomouc - Jihlava 3:2
Hradec Králové - Kadaň 1:2
Most - Litoměřice 0:3
Ústí nad Labem - Třebíč 1:2sn.
Chomutov - Písek 3:2sn.
Havlíčkův Brod - Benátky nad Jizerou 3:1
Tabulka
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Ústí nad Labem | 52 | 225:105 | 124 |
2. | Chomutov | 52 | 202:116 | 112 |
3. | Olomouc | 52 | 163:122 | 95 |
4. | Jihlava | 52 | 153:127 | 90 |
5. | Hradec Králové | 52 | 166:147 | 77 |
6. | Benátky nad Jizerou | 52 | 130:153 | 76 |
7. | Havlíčkův Brod | 52 | 149:160 | 73 |
8. | Třebíč | 52 | 132:145 | 71 |
9. | Litoměřice | 52 | 133:163 | 70 |
10. | Kadaň | 52 | 141:149 | 70 |
11. | Písek | 52 | 114:146 | 70 |
12. | Šumperk | 52 | 165:187 | 69 |
13. | Beroun | 52 | 127:169 | 57 |
14. | Most | 52 | 113:224 | 38 |
Čtvrtfinále play off
HC Slovan Ústečtí Lvi - SK Horácká Slavia Třebíč
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Ústí nad Labem - Třebíč 5:0 (Alinč,Roubík,Černý,Boháč,Pajič)
2. zápas Ústí nad Labem - Třebíč 8:2 (Roubík 2,Pajič 2,Šagát,Klobouček,Lev,Treille - Petruška,Čech)
3. zápas Třebíč - Ústí nad Labem 1:3 (Čech - Roubík,Ludvík,Čermák)
4. zápas Třebíč - Ústí nad Labem 1:5 (Látal - Roubík,Hanzl,Pajič,Poživil,Handlovský)
Piráti Chomutov - HC Rebel Havlíčkův Brod
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Chomutov - H.Brod 3:1 (Hřebejk,Lapšanský,Rutta - Ostrčil)
2. zápas Chomutov - H.Brod 3:2pr. (Endál,Procházka,Grof - Rytnauer 2)
3. zápas H.Brod - Chomutov 4:2 (Morava,rytnauer,Vondráček,Wasserbauer - Jíra,Hromas)
4. zápas H.Brod - Chomutov 3:5 (Protivný,Kostourek,Meidl - Hruška 2,Půlpán,Grof,Gajovský)
5. zápas Chomutov - H.Brod 11:2 (Diviš 3,Hřebejk 2,Hruška 2,Sikora 2,Grof,Pavlas - Semorád,Švaňhal)
HC Olomouc - HC Benátky nad Jizerou
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Olomouc - Benátky 2:1 (Dopita,Haluza - Jonák)
2. zápas Olomouc - Benátky 2:3 (Pekr,Nedbálek - Skalický,Liška,Klimt)
3. zápas Benátky - Olomouc 2:3 (Kellner,Skořepa - Haluza,Kotvan,Kucharczyk)
4. zápas Benátky - Olomouc 0:4 (Haluza,Kucharczyk,Kotvan,Selingr)
5. zápas Olomouc - Benátky 1:4 (Haluza - Pabiška,Kellner,Liška,Kopic)
6. zápas Benátky - Olomouc 5:3 (Skořepa 2,Vlach,Klimt,Skalický - Haluza,Řípa,Kucharczyk)
7. zápas Olomouc - Benátky 5:3 (Kucsera,Lhotský,Šlahař,Selingr,Řípa - Vařecha,Liška,Král)
HC Dukla Jihlava - HC VCES Hradec Králové
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Jihlava - Hradec 2:1 (Maliník,Čachotský - Tvrdík)
2. zápas Jihlava - Hradec 2:1pr. (Padělek,Zeman - Budínský)
3. zápas Hradec - Jihlava 1:0 (Berger)
4. zápas Hradec - Jihlava 4:2 (Kadlec 3,Tvrdík - Zeman 2)
5. zápas Jihlava - Hradec 5:3 (Hodek 2,Filip,Ficenc,Jeslínek - Karpov,Moskal,Kubica)
6. zápas Hradec - Jihlava 3:0 (Poživil,Havel,Koudelka)
7. zápas Jihlava - Hradec 3:0 (Filip 2,Hubáček)
Semifinále play off
HC Slovan Ústečtí Lvi - HC Dukla Jihlava
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Ústí nad Labem - Jihlava 2:4 (Šagát,Poživil - Padělek,Zeman,Čachotský,Filip)
2. zápas Ústí nad Labem - Jihlava 4:2 (Varaďa 2,Třetina,Boháč - Malena,Grundmanis)
3. zápas Jihlava - Ústí nad Labem 2:3sn. (Hodek,Malena - Boháč,Šagát,Pajič)
4. zápas Jihlava - Ústí nad Labem 0:3 (Třetina,Hanzl,Roubík)
5. zápas Ústí nad Labem - Jihlava 4:3sn. (Ludvík,Boháč,Gureň,Pajič - Jeslínek 2,Čachotský)
Piráti Chomutov - HC Olomouc
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Chomutov - Olomouc 7:3 (Diviš 2,Seman,Hřebejk,Pavlas,Macháček,Ondřej - Kucharczyk,Kucsera,Nedbálek)
2. zápas Chomutov - Olomouc 2:1pr. (Pulpán 2 - Kucharczyk)
3. zápas Olomouc - Chomutov 0:3 (Kraft,Pavlas,Hřebejk)
4. zápas Olomouc - Chomutov 2:0 (Pekr,Rác)
5. zápas Chomutov - Olomouc 2:3 (Hřebejk,Půlpán - Selingr,Pekr,Haluza)
6. zápas Olomouc - Chomutov 2:1sn. (Rác,Kolouch - Kraft)
7. zápas Chomutov - Olomouc 2:0 (Kraft,Orsava)
Finále play off
HC Slovan Ústečtí Lvi - Piráti Chomutov
Konečný stav série 3:4 na zápasy
1. zápas Ústí nad Labem - Chomutov 7:3 (Treille 2,Hořava 2,Káňa,Alinč,Roubík - Lapšanský,Orsava,Diviš)
2. zápas Ústí nad Labem - Chomutov 3:4pr. (Boháč,Ludvík,Treille - Půlpán,Diviš,Jíra,Pacovský)
3. zápas Chomutov - Ústí nad Labem 7:6pr. (Orsava 2,Diviš,Půlpán,Hruška,Hřebejk,Havíř - Treille 2,Šagát 2,Hořava,Kovář)
4. zápas Chomutov - Ústí nad Labem 1:4 (Pacovský - Roubík,Treille,Boháč,Čermák)
5. zápas Ústí nad Labem - Chomutov 3:1 (Hertl 2,Zeman - Hromas)
6. zápas Chomutov - Ústí nad Labem 4:1 (Orsava,Jíra,Hromas,Kraft - Ludvík)
7. zápas Ústí nad Labem - Chomutov 2:3pr. (Roubík 2 - Gajovský,Hruška,Grof)
Play out
25.2.
Litoměřice - Most 7:2
Kadaň - Beroun 1:2sn.
Písek - Šumperk 3:1
29.2.
Most - Šumperk 7:6sn.
Beroun - Písek 2:3
Litoměřice - Kadaň 4:3
3.3.
Kadaň - Most 5:3
Písek - Litoměřice 3:4sn.
Šumperk - Beroun 7:4
7.3.
Most - Beroun 4:3pr.
Litoměřice - Šumperk 3:2
Kadaň - Písek 4:3
10.3.
Písek - Most 3:1
Šumperk - Kadaň 1:3
Beroun - Litoměřice 8:3
12.3.
Most - Litoměřice 4:2
Beroun - Kadaň 3:2
Šumperk - Písek 7:1
14.3.
Šumperk - Most 3:5
Písek - Beroun 4:8
Kadaň - Litoměřice 5:2
17.3.
Most - Kadaň 4:2
Litoměřice - Písek 3:2pr.
Beroun - Šumperk 4:5
21.3.
Beroun - Most zrušeno
Šumperk - Litoměřice zrušeno
Písek - Kadaň zrušeno
24.3.
Most - Písek 2:4
Kadaň - Šumperk 2:4
Litoměřice - Beroun zrušeno
Tým | Z | Skóre | Body | |
9. | Písek | 61 | 140:178 | 84 |
10. | Kadaň | 61 | 168:175 | 83 |
11. | Litoměřice | 60 | 161:192 | 83 |
12. | Šumperk | 61 | 201:219 | 82 |
13. | Beroun | 60 | 161:198 | 69 |
14. | Most | 61 | 145:258 | 51 |
Baráž o první ligu
26.3.
Most - Hodonín 5:0 kontumačně
Havířov - Klášterec 4:3pr. (Stránský 2,Daneček,Zientek - Řepík 2,Pražák)
28.3.
Hodonín - Havířov 0:5 kontumačně
Beroun - Most 1:2 (Pavel - Tauš,Slavíček)
31.3.
Havířov - Beroun 2:4 (Zientek,Klimša - Stromko 2,Hašek,Besser)
Klášterec - Hodonín 7:8sn. (Tenkač,Stehlík,Polanský,Řepík,Freiberg,Jáchym,Loučka - Jurásek 3,Řehuř 3,Peš,Hollý)
2.4.
Beroun - Klášterec 2:1 (Besser,Hašek - Heindl)
Most - Havířov 4:2 (Divíšek 2,Tauš,Parýzek - Lhotský,Stránský)
4.4.
Klášterec - Most 3:1 (Řepík,Hoffmeister,Pražák - Vachovec)
Hodonín - Beroun 5:2 (Jurásek 3,Sajdl,Peš - Doležal,Sobotka)
7.4.
Hodonín - Most 4:6 (Kocák 2,Jurášek,Peš - Slavíček 3,Nedrda,Tvrdek,T.Rohan)
Klášterec - Havířov 2:5 (Kalinovič,Mužík - Balčík,Klimša,Lhotský,Maruna,Potočný)
9.4.
Havířov - Hodonín 5:0 (Daneček 2,Pechanec,Stránský,Maruna)
Most - Beroun 2:3 (Vachovec,Divíšek - Švagrovský,Poletín,Stromko)
11.4.
Beroun - Havířov 5:3 (Vlček 2,Hašek 2,Doležal - Pechanec 2,Lhotský)
Hodonín - Klášterec 10:3 (Hlavačka 2,Sajdl 2,Špok 2,Charvát,Kocák,Jurásek,Řehuř - Stehlík,Řepík,Hofmeister)
13.4.
Klášterec - Beroun 0:4 (Vlček 2,Kupec,Forman)
Havířov - Most 5:3 (Pechanec 2,Maruna,Stránský,Sztefek - Slavíček,Nedrda,Rohan)
16.4.
Most - Klášterec 8:1 (Přeučil 2,Slavíček 2,Tauš,Divíšek,Tvrdek,Nedrda - Jáchym)
Beroun - Hodonín 7:5 (Nedvěd 3,Švagrovský 3,Vlček - Řehuř 2,Kocák,Špok,Jurásek)
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Beroun | 8 | 28:20 | 18 |
2. | Most | 8 | 31:19 | 15 |
3. | Havířov | 8 | 31:21 | 14 |
4. | Hodonín | 8 | 32:40 | 8 |
5. | Klášterec | 8 | 20:42 | 5 |
Sportovně technická komsie zkontumovala zápasy Hodonína v 1. a 2. kole baráže. a to díky neoprávněnému startu hráče Davida Skočovského.
Beroun a Most se udrželi v první lize.