Sezóna 2011-2012
Tabulky základní části
Západní konference
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Petrohrad | 54 | 205:130 | 113 |
2. | N.Novgorod | 54 | 157:132 | 91 |
3 | Dynamo Moskva | 54 | 144:116 | 105 |
4. | Mytišči | 54 | 130:134 | 85 |
5. | Čerepovec | 54 | 142:133 | 85 |
6. | Dynamo Minsk | 54 | 158:148 | 83 |
7. | Dynamo Riga | 54 | 129:136 | 79 |
8. | CSKA Moskva | 54 | 119:129 | 70 |
9. | Spartak Moskva | 54 | 124:163 | 64 |
10. | Lev Poprad | 54 | 125:162 | 54 |
11. | Čechov | 54 | 108:193 | 44 |
Východní konference
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Čeljabinsk | 54 | 163:116 | 114 |
2. | Omsk | 54 | 133:115 | 93 |
3. | Magnitogorsk | 54 | 150:137 | 94 |
4. | Kazaň | 54 | 167:136 | 92 |
5. | Ufa | 54 | 173:152 | 89 |
6. | Astana | 54 | 160:160 | 85 |
7. | Chabarovsk | 54 | 166:139 | 84 |
8. | Yugra | 54 | 139:134 | 83 |
9. | Novokuznětsk | 54 | 108:130 | 75 |
10. | Nižněkamsk | 54 | 142:165 | 74 |
11. | Novosibirsk | 54 | 132:154 | 57 |
12. | Jekatěrinburg | 54 | 105:165 | 49 |
Osmifinále play off
Západní konference
SKA Petrohrad - CSKA Moskva
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Petrohrad - CSKA Moskva 4:1 (Kucharenko,Neprjaev,Arťuchin,Tarasenko - Jašin)
2. zápas Petrohrad - CSKA Moskva 7:1 (Fedorov 2,Kalinin,Průcha,Tasasenko,Kolcov,Kučerjavenko - Bucajev)
3. zápas CSKA Moskva - Petrohrad 3:2pr. (Andronov,Persson,Paršin - Neprjaev,Tarasenko)
4. zápas CSKA Moskva - Petrohrad 1:2pr. (Prohorkin - Kalinin,Afinogenov)
5. zápas Petrohrad - CSKA Moskva 5:0 (Kalinin,Afinogenov,Weinhandl,Kučerjavenko,Pěrvyšin)
Torpedo Nižnij Novgorod - Dynamo Riga
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Novgorod - Riga 7:3 (Varnakov 3,Hirschovits,Makarov,Petrov,Hietanen - Redlihs,Galvinš,Karsums)
2. zápas Novgorod - Riga 1:2pr. (Galuzin - Sprukts,Redlihs M.)
3. zápas Riga - Novgorod 4:3pr. (Redlihs,Ankipans,Hossa,Sptukts - Krikunov,Vesce,Varnakov)
4. zápas Riga - Novgorod 1:4 (Ozolinš - Hietanen,Makarov,Hirschovits,Thorenberg)
5. zápas Novgorod - Riga 4:3 (Hietanen,Gorbunov,Krikunov,Varnakov - Hossa,Lucenius,Sprukts)
6. zápas Riga - Novgorod 3:1 (Redlihs,Sprukts,Hossa - Krikunov)
7. zápas Novgorod - Riga 2:0 (Zajnulin,Varnakov)
UHC Dynamo Moskva - Dynamo Minsk
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas D.Moskva - Minsk 2:1pr. (Novák,Gorochov - Podhradský)
2. zápas D.Moskva - Minsk 2:0 (Anisin 2)
3. zápas Minsk - D.Moskva 2:4 (Stas,Platt - Anisin 2,Gorokhov,Gorovikov)
4. zápas Minsk - D.Moskva 1:3 (Lingnet - Kvalip 2.Volkov)
Atlant Mytišči - Severstal Čerepovec
Konečný stav série 4:2 na zápasy
1. zápas Mytišči - Čerepovec 1:0 (Žerděv)
2. zápas Mytišči - Čerepovec 3:1 (Kablukov, Zubarev,Andersoon - Šipačkov)
3. zápas Čerepovec - Mytišči 2:1pr. (Nurdinov,Němec - Niskala)
4. zápas Čerepovec - Mytišči 4:0 (Kronwall,Jegoršev,Stolyarov.Mons)
5. zápas Mytišči - Čerepovec 3:1 (Radivojevič 2,Žerděv - Tsvetkov)
6. zápas Čerepovec - Mytišči 1:2 (Alexejev - Radivojevič,Žerděv)
Východní konference
Traktor Čeljabinsk - Yugra Khanty-Mansiysk
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Čeljabinsk - Yugra 3:1 (Antipov,Chistov,Popov - Chvostov)
2. zápas Čeljabinsk - Yugra 2:5 (Antipov,Popov - Sitnikov,Krysanov,Videll,Skorochodov,Demagin)
3. zápas Yugra - Čeljabinsk 6:7 (Skorokhodov 2,Demagin 2,Altarjov,Blochin - Antipov 2,Kontiola,Popov,Chistov,Rjabykin,Jakuceňa)
4. zápas Yugra - Čeljabinsk 3:6 (Demagin 2,Beljajev - Antipov 2,Čistov 2,Bulis,Panov)
5. zápas Čeljabinsk - Yugra 1:0 (Antipov)
Avangard Omsk - Amur Chabarovsk
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Omsk - Chabarovsk 4:2 (Salmela,Kalinin,Červenka,Frolov - Štitkov,Glukhov)
2. zápas Omsk - Chabarovsk 4:3 (Červenka,Nesterov,Popov,Perežogin - Kopeikin,OOsipov,Tarasov)
3. zápas Chabarovsk - Omsk 2:4 (Lugin,Gluhkov - Ivanov,Sjomin,Nesterov,Červenka)
4. zápas Chabarovsk - Omsk 1:3 (Růžička - Perežogin,Červenka,Averin)
Metallurg Magnitorogsk - Barys Astana
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Magnitogorsk - Astana 3:2 (Sušinskij,But,Bondarev - Puškarjov,Kreps)
2. zápas Magnitogorsk - Astana 1:4 (Markov - Kašpar,Gavrilin,Žajlauov,Boyd)
3. zápas Astana - Magnitogorsk 3:2 (Dawes,Gavrilin,Hatchinson - Aaltonen,Mozjakin)
4. zápas Astana - Magnitogorsk 4:1 (Boyd,Puškarov,Junland,Dallman - Markov)
5. zápas Magnitogorsk - Astana 4:3pr. (Zdunov,Rolinek,Mozjakin,Sušinskij - Kašpar,Boyd,Hutchinson)
6. zápas Astana - Magnitogorsk 3:4pr. (Žajlajov,Kašpar,Gavrilin - Grunov,But,Sušinskij,Mozjakin)
7. zápas Magnitogorsk - Astana 2:1pr. (Mozjakin,Markov - Kašpar)
Bars Kazaň - Salavat Yulaev Ufa
Konečný stav série 4:2 na zápasy
1. zápas Kazaň - Ufa 0:3 (Proškin 2,Blaťák)
2. zápas Kazaň - Ufa 3:2pr. (Kapanen 2,Petrov - Proškin,Saprykin)
3. zápas Ufa - Kazaň 3:4pr. (Kozlov,Nakládal,Grigolenko - Morozov 2,Nikulin,Zaripov)
4. zápas Ufa - Kazaň 0:3 (Lukojanov,Straka,Morozov)
5. zápas Kazaň - Ufa 1:2 (Těreščenko - Svitov,Zinovjev)
6. zápas Ufa - Kazaň 2:3 (Philström,Taratuchin - Bodrov,Petrov,Kornějev)
Čtvrtfinále play off
Západní konference
SKA Petrohrad - Atlant Mytišči
Konečný stav série 4:2 na zápasy
1. zápas Petrohrad - Mytišči 4:0 (Tarasenko,Fjodorov,Tichonov,Weinhandl)
2. zápas Petrohrad - Mytišči 7:1 (Tarasenko 3,Průcha,Makarov,Martensson,Pervyšin - Radivojevič)
3. zápas Mytišči - Petrohrad 2:1pr. (Zackrisson,Niskala - Fjodorov)
4. zápas Mytišči - Petrohrad 1:5 (Zackrisson - Kalinin,Kučerjavenko,Makarov,Tichonov,Thoresen)
5. zápas Petrohrad - Mytišči 1:3 (Thoresen - Nurislamov,Radivojevič,Kablukov)
6. zápas Mytišči - Petrohrad 0:4 (Vorobjov,Rybin,Afinogenov,Něprajev)
Torpedo Nižnij Novgorod - UHC Dynamo Moskva
Konečný stav série 2:4 na zápasy
1. zápas Novgorod - D.Moskva 0:1 (Soin)
2. zápas Novgorod - D.Moskva 3:2pr. (Hietanen,Jevsejenkov,Galuzin - Anisin,Graňák)
3. zápas D.Moskva - Novgorod 3:4pr. (Klepiš,Anisin,Gorovikov - Thörnberg 2,Makarov,Nilsson)
4. zápas D.Moskva - Novgorod 3:2 (Graňák,Klepiš,Gorovikov - Ugarov,Makarov)
5. zápas Novgorod - D.Moskva 2:4 (Ugarov,Varlamov - Klepiš,Anisin,Gorochov,Kvapil)
6. zápas D.Moskva - Novgorod 3:2 (Kvapil,Anisin,Pestunov - Nilsson,Thornberg)
Východní konference
Traktor Čeljabinsk - Bars Kazaň
Konečný stav série 4:2 na zápasy
1. zápas Čeljabinsk - Kazaň 3:1 (Popov,Čistov,Panov - Skačkov)
2. zápas Čeljabinsk - Kazaň 2:1 (Popov,Kuznětsov - Zaripov)
3. zápas Kazaň - Čeljabinsk 2:1pr. (Skačkov,Kapanen - Kutnězsov)
4. zápas Kazaň - Čeljabinsk 2:3 (Bodrov,Lapenkov - Kuznetsov,Kontiola,Burdasov)
5. zápas Čeljabinsk - Kazaň 1:2pr. (Quint - Petrov,Zaripov)
6. zápas Kazaň - Čeljabinsk 1:4 (Zaripov - Kuznetsov 2,Panov,Kontiola)
Avangard Omsk - Metallurg Magnitorogsk
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Omsk - Magnitogorsk 0:1pr. (Mozjakin)
2. zápas Omsk - Magnitogorsk 5:2 (Červenka 2,Frolov,Volkov,Alexandrov - Obuchov,Jakubov)
3. zápas Magnitogorsk - Omsk 1:3 (Obuchov - Pivcakin 2,Kurjanov)
4. zápas Magnitogorsk - Omsk 3:5 (Rolinek 2,Mozjakin - Popov 2,Červenka 2,Volkov)
5. zápas Omsk - Magnitogorsk 3:2pr. (Kurjanov,Červenka,Volkov - Birjukov,Federov)
Semifinále play off
Západní konference
SKA Petrohrad - UHC Dynamo Moskva
Konečný stav série 0:4 na zápasy
1. zápas Petrohrad - D.Moskva 4:5pr. (Tichonov 2,Tarasenko 2 - Mosaljov 3,Kvapil,Komarov)
2. zápas Petrohrad - D.Moskva 1:2 (Rybin - Klepiš,Kvapil)
3. zápas D.Moskva - Petrohrad 3:1 (Višněvskij,Anisin,Gorovikov - Tarasenko)
4. zápas D.Moskva - Petrohrad 6:1 (Anisin 3,Komarov,Gorovikov,Mosaljov - Kalinin)
Východní konference
Traktor Čeljabinsk - Avangard Omsk
Konečný stav série 1:4 na zápasy
1. zápas Čeljabinsk - Omsk 3:1 (Panov,Katičev,Čistov - Pěrežogin)
2. zápas Čeljabinsk - Omsk 2:3pr. (Kuzněstov 2 - Sjomin,Pěrežogin,Pivcakin)
3. zápas Omsk - Čeljabinsk 1:0 (Kalinin)
4. zápas Omsk - Čeljabinsk 3:1 (Averin,Kaljužnij,Červenka - Glinkin)
5. zápas Čeljabinsk - Omsk 0:1 (Belov)
Finále play off
Avangard Omsk - UHC Dynamo Moskva
Konečný stav série 3:4 na zápasy
1. zápas Omsk - D.Moskva 2:1 (Červenka,Perežogin - Komarov)
2. zápas Omsk - D.Moskva 1:2 (Perežogin - Komarov,Kokarev)
3. zápas D.Moskva - Omsk 0:1 (Pěrežogin)
4. zápas D.Moskva - Omsk 1:2pr. (Chernov - Popov,Perežogin)
5. zápas Omsk - D.Moskva 2:3 (Kurjanov,Alexandrov - Anisin,Babenko,Gorovikov)
6. zápas D.Moskva - Omsk 5:2 (Kvapil 2,Novák,Mosalev,Komarov - Škoula 2)
7. zápas Omsk - D.Moskva 0:1 (Klepiš)
Gagarinův pohár získalo Dynamo Moskva