Sezóna 2012 - 2013
Tabulky základní části
Západní konference
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Petrohrad | 52 | 182:116 | 115 |
2. | CSKA Moskva | 52 | 151:109 | 96 |
3. | Dynamo Moskva | 52 | 150:115 | 101 |
4. | Jaroslavl | 52 | 131:121 | 92 |
5. | Čerepovec | 52 | 137:117 | 85 |
6. | Slovan Bratislava | 52 | 124:127 | 78 |
7. | Lev Praha | 52 | 132:133 | 76 |
8. | Mytišči | 52 | 137:141 | 73 |
9. | Doněck | 52 | 134:142 | 72 |
10. | Dynamo Minsk | 52 | 125:148 | 71 |
11. | Nižnij Novgorod | 52 | 142:146 | 69 |
12. | Čechov | 52 | 119:151 | 55 |
13. | Spartak Moskva | 52 | 106:151 | 52 |
14. | Dynamo Riga | 52 | 109:151 | 51 |
Východní konference
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Kazaň | 52 | 157:112 | 104 |
2. | Omsk | 52 | 149:121 | 102 |
3. | Čeljabinsk | 52 | 152:120 | 98 |
4. | Magnitogorsk | 52 | 167:121 | 93 |
5. | Ufa | 52 | 148:140 | 88 |
6. | Astana | 52 | 175:161 | 85 |
7. | Novosibirsk | 52 | 124:119 | 84 |
8. | Nižněkamsk | 52 | 144:150 | 77 |
9. | Yugra | 52 | 153:163 | 74 |
10. | Novokuzněck | 52 | 132:177 | 58 |
11. | Chabarovsk | 52 | 115:167 | 44 |
12. | Jekatěrinburg | 52 | 104:180 | 35 |
Osmifinále play off
Západní konference
SKA Petrohrad - Atlant Mytišči
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Petrohrad - Mytišči 1:0pr. (Thoresen)
2. zápas Petrohrad - Mytišči 7:0 (Bardasov 2, Tichonov 2, Afinogenov, Dallman, Varnakov)
3. zápas Mytišči - Petrohrad 3:1 (Jašin, Engqvist, Gluchov - Kučerjavenko)
4. zápas Mytišči - Petrohrad 1:6 (Višněvskij - Varnakov, Panarin, Fjodorov, Čudinov, Mårtensson, Osipov)
5. zápas Petrohrad - Mytišči 7:0 (Martensson 2, Varnakov 2, Panarin, Kučerjavenko, Thoresen)
CSKA Moskva - Lev Praha
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas CSKA Moskva - Lev Praha 3:2pr. (Radulov I., Kvaša, Rylov - Vrána, Řepík)
2. zápas CSKA Moskva - Lev Praha 3:2pr. (Radulov A, Rylov, Grigorenko - Danielsson, Birner)
3. zápas Lev Praha - CSKA Moskva 1:3 (Novotný - Ožiganov, Davis, Prochorkin)
4. zápas Lev Praha - CSKA Moskva 1:2 (Mäenpää - Radulov I., Širokov)
UHC Dynamo Moskva - Slovan Bratislava
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Dynamo Moskva - Bratislava 5:1 (Petružálek 2, Cvetkov, Mosaljov,Derljuk - Vondrka)
2. zápas Dynamo Moskva - Bratislava 3:2pr. (Sopin 2, Petružálek - Bližňák, Kukumberg)
3. zápas Bratislava - Dynamo Moskva 2:4 (Bližňák, Kytnár - Sopin, Kvapil, Graňák, Petružálek)
4. zápas Bratislava - Dynamo Moskva 2:3 (Švarný, Mihalík - Petružálek, Koňkov, Jalasvaara)
Lokomotiv Jaroslavl - Severstal Čerepovec
Konečný stav série 2:4 na zápasy
1. zápas Jaroslavl - Čerepovec 1:2 (Kaljužnyj - Stoljarov, Šipačov)
2. zápas Jaroslavl - Čerepovec 2:1 (Apalkov, Kronwall - Rjazancev)
3. zápas Čerepovec - Jaroslavl 3:2 (Anisin, Jegoršev, Alexejev - Kronwall, Plotnikov)
4. zápas Čerepovec - Jaroslavl 3:2pr. (Medvěděv, Anisin, Kazionov - Chernikov, Guskov)
5. zápas Jaroslavl - Čerepovec 3:2 (Redlihs, Kaljužnyj, Kronwall - Anisin 2)
6. zápas Čerepovec - Jaroslavl 3:1 (Ketov 2, Fedosejev - Goskov)
Východní konference
Bars Kazaň - Neftechimik Nižněkamsk
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Kazaň - Nižněkamsk 5:1 (Darzinš 2, Pesonen, Morozov, Golubev - Milovzorov)
2. zápas Kazaň - Nižněkamsk 3:0 (Kapanen, Žerděv, Nikulin)
3. zápas Nižněkamsk - Kazaň 1:2 (Netík - Obuchov, Kuljaš)
4. zápas Nižněkamsk - Kazaň 2:3pr. (Šulakov, Koukal - Morozov, Pesonen, Darzins)
Avangard Omsk - Sibir Novosibirsk
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Omsk - Novosibirsk 5:0 (Záborský, Volkov, Balentěnko, Bumagin, Popov)
2. zápas Omsk - Novosibirsk 0:1 (Zajcev)
3. zápas Novosibirsk - Omsk 4:1 (Kudroč 2, Kopejkin, Vorošilo - Pěrvušin)
4. zápas Novosibirsk - Omsk 2:5 (Nikulin, Vorošilo - Sjomin, Ljamin, Kurjanov, Ivanov, Valentenko)
5. zápas Omsk - Novosibirsk 1:0pr. (Sjomin)
6. zápas Novosibirsk - Omsk 3:0 (Enlund, Kudroč, Sannikov)
7. zápas Omsk - Novosibirsk 2:0 (Bělov, Perežogin)
Traktor Čeljabinsk - Barys Astana
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Čeljabinsk - Astana 3:4pr. (Panov 2, Jakucenja - Bochenski 2, Krasnosvobodcev, Starčenko)
2. zápas Čeljabinsk - Astana 3:5 (Nišuškin 2, Kontiola - Dawes 4, Litviněnko)
3. zápas Astana - Čeljabinsk 1:3 (Ruděnko - Panov, Vasilčenko, Dugin)
4. zápas Astana - Čeljabinsk 2:3 (Poliščuk, Dawes - Bělov, Karpov, Dugin)
5. zápas Čeljabinsk - Astana 6:3 (Bulis 2, Kuzněcov, Antipov, Quint, Panov - Bočenskij, Savčenko, Boyd)
6. zápas Astana - Čeljabinsk 4:2 (Poliščuk 2, Dawes 2 - Kontiola, Šinin)
7. zápas Čeljabinsk - Astana 5:3 (Kontiola 2, Jakucenja, Karpov, Quint - Žajlauov, Bochenski, Puškarjov)
Metallurg Magnitorogsk - Salavat Yulaev Ufa
Konečný stav série 3:4 na zápasy
1. zápas Magnitogorsk - Ufa 3:4pr. (Zuccarello, Kazionov, Antipin - Zinovjev 2,Pihlström, Slepyšev)
2. zápas Magnitogorsk - Ufa 2:0 (Koroljuk, Mozjakin)
3. zápas Ufa - Magnitogorsk 4:1 (Filatov, Philström, Pankov, Proškin - Mozjakin)
4. zápas Ufa - Magnitogorsk 2:3 (Sopel, Zubarev - O'Reilly 2, Zuccarelo)
5. zápas Magnitogorsk - Ufa 2:1 (Gulaš 2 - Růžička)
6. zápas Ufa - Magnitogorsk 5:4 (Chlystov 2, Mirnov, Kajgorodov, Sopel - Gulaš 2,Hodgman, Koroljuk)
7. zápas Magnitogorsk - Ufa 0:2 (Filatov, Kajgorodov)
Čtvrtfinále play off
Západní konference
SKA Petrohrad - Severstal Čerepovec
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Petrohrad - Čerepovec 7:4 (Tichonov 3, Varnakov, Thoresen, Martensson, Afinogenov - Ketov 2, Alexejev, Anisin)
2. zápas Petrohrad - Čerepovec 4:1 (Tichonov 2, Ramstedt, Kučerjavenko - Rjazancev)
3. zápas Čerepovec - Petrohrad 0:4 (Ramstedt, Varnakov, Burdasov, Něprjajev)
4. zápas Čerepovec - Petrohrad 2:4 (Šipačov, Anisin - Kalinin, Jurin, Kučerjavenko, Arťuchin)
CSKA Moskva - UHC Dynamo Moskva
Konečný stav série 1:4 na zápasy
1. zápas CSKA - Dynamo 0:3 (Sopin, Konkov, Gorovikov)
2. zápas CSKA - Dynamo 2:1 (Grigorenko, Kugryšev - Mironov)
3. zápas Dynamo - CSKA 3:2pr. (Derljuk, Jalasvaara, Gorovikov - Prochorkin, Kvaša)
4. zápas Dynamo - CSKA 2:1pr. (Soin, Konkov - Prochorkin)
5. zápas CSKA - Dynamo 0:2 (Novák, Petružálek)
Východní konference
Bars Kazaň - Salavat Yulaev Ufa
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Kazaň - Ufa 2:3 (Obuchov, Pesonen - Pihlstrom 2, Filatov)
2. zápas Kazaň - Ufa 0:2 (Růžička, Zinovjev)
3. zápas Ufa - Kazaň 0:3 (Immonen, Golubjov, Petrov)
4. zápas Ufa - Kazaň 3:5 (Růžička, Pihlström, Aťušov - Kapanen 3, Obuchov, Petrov)
5. zápas Kazaň - Ufa 4:3pr. (Nikulin 2, Immonen, Morozov - Svitov, Musatov, Růžička)
6. zápas Ufa - Kazaň 4:3pr. (Stěpanov 2, Svitov, Sopel - Petrov, Immonen, Obuchov)
7. zápas Kazaň - Ufa 4:3 (Zaripov, Petrov, Žerděv, Těreščenko - Sopel, Trubačov, Mirnov)
Avangard Omsk - Traktor Čeljabinsk
Konečný stav série 1:4 na zápasy
1. zápas Omsk - Čeljabinsk 0:5 (Kontiola 2, Ničuškin, Popov, Kuzněcov)
2. zápas Omsk - Čeljabinsk 0:3 (Ničuškin 2, Kontiola)
3. zápas Čeljabinsk - Omsk 3:0 (Vasilčenko, Jakucenja, Popov)
4. zápas Čeljabinsk - Omsk 1:3 (Čistov - Kalinin, Sjomin, Záborský)
5. zápas Omsk - Čeljabinsk 0:4 (Karpov, Bulis, Jakucenja, Kuzněcov)
Semifinále play off
Západní konference
SKA Petrohrad - UHC Dynamo Moskva
Konečný stav série 2:4 na zápasy
1. zápas Petrohrad - Dynamo 2:3 (Kučerjavenko, Tichonov - Jalasvaara, Graňák, Kasjančuk)
2. zápas Petrohrad - Dynamo 2:4 (Pervyšin, Tichonov - Kasjančuk, Masaljov, Sopin, Kvapil)
3. zápas Dynamo - Petrohrad 4:2 (Graňák, Cvětkov, Kasjančuk, Baběnko - Tichonov, Martensson)
4. zápas Dynamo - Petrohrad 2:6 (Kvapil, Cvětkov - Dallman 2, Arťuchin, Varnakov, Vorobjov, Ramstedt)
5. zápas Petrohrad - Dynamo 2:1pr. (Tichonov 2 - Cvětkov)
6. zápas Dynamo - Petrohrad 5:1 (Kvapil 3, Gorochov, Konkov - Arťuchin)
Východní konference
Bars Kazaň - Traktor Čeljabinsk
Konečný stav série 3:4 na zápasy
1. zápas Kazaň - Čeljabinsk 2:1pr. (Zaripov, Kornějev - Kuzněcov)
2. zápas Kazaň - Čeljabinsk 3:1 (Kuljaš, Zaripov, Immonen - Bulis)
3. zápas Čeljabinsk - Kazaň 1:0pr. (Glinkin)
4. zápas Čeljabinsk - Kazaň 5:6pr. (Bulis 2, Jakucenja, Ničuškin, Kontiola - Morozov 2, Kuljaš, Lukojanov, Zaripov, Darzinš)
5. zápas Kazaň - Čeljabinsk 1:2pr. (Nikulin - Bulis, Kontiola)
6. zápas Čeljabinsk - Kazaň 3:2 (Bulis, Glinkin, Popov - Golubev, Morozov)
7. zápas Kazaň - Čeljabinsk 1:2 (Pesonen - Antipov, Kosticyn)
Finále play off
UHC Dynamo Moskva - Traktor Čeljabinsk
Konečný stav série 4:2 na zápasy
1. zápas Dynamo - Čeljabinsk 2:1 (Cvětkov, Soin - Kuzněcov)
2. zápas Dynamo - Čeljabinsk 3:2 (Petružálek, Kvapil, Jalasvaara - Bulis, Kostitsyn)
3. zápas Čeljabinsk - Dynamo 3:1 (Karpov, Quint, Dugin - Kokarev)
4. zápas Čeljabinsk - Dynamo 0:1 (Petružálek)
5. zápas Dynamo - Čeljabinsk 3:4 (Kvapil, Petružálek, Soin - Čistov, Glinkin, Antipov, Kosticyn)
6. zápas Čeljabinsk - Dynamo 2:3pr. (Jakucenja, Kontiola - Soin, Pěstunov, Cvětkov)
Dynamo Moskva získalo Gagarinův pohár