Sezóna 2013-2014
Tabulky základní části
Západní konference
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Dynamo Moskva | 54 | 171:113 | 115 |
2. | Petrohrad | 54 | 175:115 | 105 |
3. | Lev Praha | 54 | 149:107 | 99 |
4. | Donbass Doněck | 54 | 135:99 | 97 |
5. | Dinamo Riga | 54 | 142:122 | 93 |
6. | Záhřeb | 54 | 138:126 | 92 |
7. | CSKA Moskva | 54 | 130:118 | 91 |
8. | Jaroslavl | 54 | 109:103 | 84 |
9. | Mytišči | 54 | 123:120 | 78 |
10. | Čerepovec | 54 | 128:135 | 77 |
11. | Slovan Bratislava | 54 | 120:160 | 67 |
12. | Podolsk | 54 | 110:147 | 58 |
13. | Spartak Moskva | 54 | 105:147 | 57 |
14. | Dynamo Minsk | 54 | 102:161 | 53 |
Východní konference
Tým | Z | Skóre | B | |
1. | Magnitogorsk | 54 | 166:113 | 108 |
2. | Astana | 54 | 182:157 | 94 |
3. | Kazaň | 54 | 139:108 | 100 |
4. | Ufa | 54 | 155:140 | 94 |
5. | Nižnij Novgorod | 54 | 153:121 | 94 |
6. | Novosibirsk | 54 | 125:117 | 87 |
7. | Jekatěrinburg | 54 | 134:125 | 86 |
8. | Vladivostok | 54 | 135:129 | 78 |
9. | Čeljabinsk | 54 | 126:148 | 75 |
10. | Omsk | 54 | 136:162 | 69 |
11. | Jugra | 54 | 128:166 | 64 |
12. | Nižněkamsk | 54 | 127:152 | 57 |
13. | Novokuzněck | 54 | 115:170 | 50 |
14. | Chabarovsk | 54 | 106:182 | 45 |
Osmifinále play off
Západní konference
UHC Dynamo Moskva - Lokomotiv Jaroslavl
Konečný stav série 3:4 na zápasy
1. zápas Dynamo - Jaroslavl 3:2pr. (Rjazancev, Komarov, Karpov - Redlihs, Plotnikov)
2. zápas Dynamo - Jaroslavl 2:1 (Solovjov 2 - Černikov)
3. zápas Jaroslavl - Dynamo 2:1 (Platt, Petrov - Komarov)
4. zápas Jaroslavl - Dynamo 3:2pr. (Platt, Kronwall, Redlihs - Pestushko, Kvapil)
5. zápas Dynamo - Jaroslavl 1:0pr. (Volkov)
6. zápas Jaroslavl - Dynamo 6:0 (Chernikov 2, Konkov 2, Gorokhov, Plotnikov)
7. zápas Dynamo - Jaroslavl 1:5 (Komarov - Konkov 2, Platt, Chernikov, Averin)
SKA Petrohrad - CSKA Moskva
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Petrohrad - CSKA 1:0 (Sigarev)
2. zápas Petrohrad - CSKA 5:1 (Tichonov, Thoresen, Alexandrov, Červenka, Dallman - Fefelov)
3. zápas CSKA - Petrohrad 1:2pr. (Grigorenko - Thoresen, Červenka)
4. zápas CSKA - Petrohrad 4:5pr. (Zaitsev 2, Rylov, Prokhorkin - Martensson, Thoresen, Červenka, Kovalčuk, Ponikarovsky)
HC Lev Praha - KHL Medveščak Záhřeb
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Lev - Záhřeb 4:3 (Novotný, Azevedo, Vrána, Thornberg - Ellison, Foster, Murley)
2. zápas Lev - Záhřeb 5:2 (Cingel, Novotný, Zackrisson, Thoresen, Azevedo - Ellison, Thomas)
3. zápas Záhřeb - Lev 2:5 (Kane, Martinovic - Thornberg 2, Řepík, Vrána, Ullstrom)
4. zápas Záhřeb - Lev 2:3 (Letang, Ellison - Matai, Maenpaa, Ullstrom)
Donbass Doněck - Dinamo Riga
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Doněck - Riga 5:2 (Laine 2, Wirtanen, Wilson, Dadonov - Meija, Darzinš)
2. zápas Doněck - Riga 3:1 (Laine 2, Piganovich - Bukarts)
3. zápas Riga - Doněck 7:3 (Hossa 2, Dzerins, Darzinš, Bicevskis, Sotnieks, Meija - Kašpar, Dadonov, Yakutsenya)
4. zápas Riga - Doněck 1:4 (Meija - Laine, Yakutsenya, Varlamov, Kiiskinen)
5. zápas Doněck - Riga 1:2 (Kiiskinen - Meija, Darzinš)
6. zápas Riga - Doněck 2:1 (Darzinš, Drezins - Yakutsenya)
7. zápas Doněck - Riga 3:1 (Dadonov 2, Laine - Meija)
Východní konference
Mettalurg Magnitogorsk - Admiral Vladivostok
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Magnitogorsk - Vladivostok 3:1 (Kovář 2, Zaripov - Ugarov)
2. zápas Magnitogorsk - Vladivostok 5:3 (Antipin, Kosov, Brent, Pare, Lee - Bergfors, Vorobjov, Gračjov)
3. zápas Vladivostok - Magnitogorsk 4:3pr. (Schutz 2, Zubov 2 - Zaripov, Yunkov, Lee)
4. zápas Vladivostok - Magnitogorsk 2:3pr. (Commodore, Zubov - Pare, Kovář, Zaripov)
5. zápas Magnitogorsk - Vladivostok 4:3pr. (Kovář 2, Zaripov, Mozjakin - Bortnikov, Ugarov, Hodgman)
Barys Astana - Avtomobilist Jekatěrinburg
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Astana - Jekatěrinburg 3:2pr. (Starčenko 2, Savčenko - Černov, Lepistö
2. zápas Astana - Jekatěrinburg 5:4pr. (Stračenko 2, Romanov, Bochenski, Lundin - Deveaux, Černov, Malykin, Megalinskij)
3. zápas Jekatěrinburg - Astana 1:2 (Chernov - Romanov, Rudenko)
4. zápas Jekatěrinburg - Astana 1:2 (Malykhin - Savchenko, Romanov)
Bars Kazaň - Sibir Novosibirsk
Konečný stav série 2:4 na zápasy
1. zápas Kazaň - Novosibirsk 1:3 (Varnakov - Koskiranta, Ožiganov, Gubin)
2. zápas Kazaň - Novosibirsk 3:2pr. (Osipov 2, Varnakov - Kugryshev)
3. zápas Novosibirsk - Kazaň 7:1 (Enlund 3, Monya, Ignatushki, Kopeikin, Gubin - Varnakov)
4. zápas Novosibirsk - Kazaň 3:6 (Koskiranta, Enlund, Lekomtsev - Nikulin, Varnakov, Pesonen, Heshka, Bělov, Vincour)
5. zápas Kazaň - Novosibirsk 0:1 (Gubin)
6. zápas Novosibirsk - Kazaň 3:2pr. (Kugryshev, Kutuzov, Sannikov - Medvedev, Svitov)
Salavat Yulaev Ufa - Torpedo Nižnij Novgorod
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Ufa - Novgorod 1:3 (Mirnov - Badjukov, Grigorjev, Skačkov)
2. zápas Ufa - Novgorod 0:1 (Kolanos)
3. zápas Novgorod - Ufa 1:2pr. (Grigorev - Mirnov, Stepanov)
4. zápas Novgorod - Ufa 2:4 (Galuzin, Immonen - Vishnevskiy, Mirnov, Kulda, Dubrovsky)
5. zápas Ufa - Novgorod 4:2 (Dubrovsky 2, Shchitov, Pihlstrom - Salmimem, Wolski)
6. zápas Novgorod - Ufa 6:2 (Immonen 2, Salminen 2, Parshin, Galuzin - Makarov, Dubrovsky)
7. zápas Ufa - Novgorod 2:1 (Mirnov, Zinovyev - Bernatsky)
Čtvrtfinále play off
Západní konference
SKA Petrohrad - Lokomotiv Jaroslavl
Konečný stav série 2:4 na zápasy
1. zápas Petrohrad - Jaroslavl 1:0 (Thoresen)
2. zápas Petrohrad - Jaroslavl 4:5pr. (Červenka 2, Kablukov, Kovalčuk - Konkov 2, Kronwall, Apalkov, Kartayev)
3. zápas Jaroslavl - Petrohrad 4:1 (Kartayev, Plotnikov, Konkov, Averin - Červenka)
4. zápas Jaroslavl - Petrohrad 1:6 (Yakovlev - Malyshev, Martensson, Shipachyov, Barabanov, Tichonov, Kovalčuk)
5. zápas Petrohrad - Jaroslavl 2:3 (Dallman, Thoresen - Gorokhov, Galimov, Averin)
6. zápas Jaroslavl - Petrohrad 2:0 (Petrov, Vishnevsky)
HC Lev Praha - Donbass Doněck
Konečný stav série 4:2 na zápasy
1. zápas Lev - Doněck 5:2 (Azevedo, Novotný, Matai, Vrána, Zackrisson - Zakharov, Kagarlitsky)
2. zápas Lev - Doněck 3:4pr. (Vrána 2, Cingel - Belukhin 2, Dadonov, Yakutsenya)
3. zápas Doněck - Lev 2:3pr. (Dadonov, Belukhin - Kapanen, Vrána, Řepík)
4. zápas Doněck - Lev 3:1 (Bartulis, Dadonov, Toryanik - Azevedo)
5. zápas Lev - Doněck 3:1 (Zackrisson 2, Řepík - Kagarlitsky)
6. zápas Doněck - Lev 0:1 (Němec)
Východní konference
Mettalurg Magnitogorsk - Sibir Novosibirsk
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Magnit. - Novos. 3:2pr. (Kovář, Zaripov, Mozjakin - Alexeev, Lekomtsev)
2. zápas Magnit, - Novos. 3:2 (Kazionov, Pare, Mozjakin - Monya 2)
3. zápas Novos. - Magnit. 1:2pr. (Lekomtsev, Khabarov, Platanov)
4. zápas Novos. - Magnit. 2:3 (Lekomtsev, Kugryshev - Mozjakin 2, Zaripov)
Barys Astana - Salavat Yulaev Ufa
Konečný stav série 2:4 na zápasy
1. zápas Astana - Ufa 2:3pr. (Lundin, Antropov - Makarov, Kaigorodov, Filatov)
2. zápas Astana - Ufa 5:2 (Kudroč, Rudenko, Barker, Gavrilin, Boyd - Zubarev, Dubrovsky)
3. zápas Ufa - Astana 5:2 (Dubrovsky, Zubarev, Mirnov, Hartikainen, Pihlstrom - Upper, Bochenski)
4. zápas Ufa - Astana 3:2pr. (Mirnov, Makarov, Koltsov - Dawes, Upper)
5. zápas Astana - Ufa 2:1 (Rudenko, Boyd - Vishnevskiy)
6. zápas Ufa - Astana 3:2 (Vishnevskiy, Mirnov, Slepyshev - Blokhin, Dawes)
Semifinále play off
Západní konference
HC Lev Praha - Lokomotiv Jaroslavl
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Lev - Jaroslavl 3:0 (Němec, Klepiš, Kapanen)
2. zápas Lev - Jaroslavl 2:1 (Oystrick, Zackrisson - Averin)
3. zápas Jaroslavl - Lev 0:3 (Thornberg 2, Oystrick)
4. zápas Jaroslavl - Lev 3:2pr. (Yakovlev , Konkov, Plotnikov - Novotný, Oystrick)
5. zápas Lev - Jaroslavl 3:2 (Řepík, Azevedo, Birner - Platt 2)
Východní konference
Mettalurg Magnitogorsk - Salavat Yulaev Ufa
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Magnitogorsk - Ufa 3:2 (Pare, Potehin, Mozjakin - Khlystov, Hartikainen)
2. zápas Magnitogorsk - Ufa 3:2pr. (Zaripov, Pare, Mozjakin - Pihlstrom, Mirnov)
3. zápas Ufa - Magnitogorsk 4:0 (Pihlstrom 2, Slepyshev, Záborský)
4. zápas Ufa - Magnitogorsk 0:1 (Antipin)
5. zápas Magnitogorsk - Ufa 1:0pr. (Khabarov)
Finále play off
Mettalurg Magnitogorsk - HC Lev Praha
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Magnitogorsk - Lev 0:3 (Ševc, Vrána, Azevedo)
2. zápas Magnitogorsk - Lev 4:1 (Zaripov, Kovář, Potehin, Mozjakin - Azevedo)
3. zápas Lev - Magnitogorsk 3:2 (Azevedo 2, Sekáč - Mozjakin, Pare)
4. zápas Lev - Magnitogorsk 3:5 (Ullstrom, Azevedo, Němec - Antipin 2, Zaripov 2, Khabarov)
5. zápas Magnitogorsk - Lev 2:1pr. (Mozjakin 2 - Azevedo)
6. zápas Lev - Magnitogorsk 5:4pr. (Azevedo, Ševc, O'Byrne, Maenpaa, Oystrick - Mozjakin, Yunkov, Lee, Pare)
7. zápas Magnitogorsk - Lev 7:4 (Mozjakin, Zaripov, Pare, Kovář, Biryukov, Kosob, Yunkov - Ullstrom, O'Byrne, Thornberg, Azevedo)