Sezóna 2011-2012
Základní část
1.kolo
Sobota 10.09.11
Sokolov - Řisuty 3:5
Bílina - Jablonec nad Nisou 3:4
Neděle 11.09.11
Klatovy - Milevsko 3:6
Děčín - Benešov 3:1
Klášterec nad Ohří - Kobra Praha 7:3
2.kolo
Středa 14.09.11
Řisuty - Jablonec nad Nisou 5:1
Kobra Praha - Bílina 5:3
Benešov - Klášterec nad Ohří 4:5sn.
Milevsko - Děčín 2:0
Sokolov - Klatovy 1:4
3.kolo
Sobota 17.09.11
Bílina - Benešov 9:6
Jablonec nad Nisou - Kobra Praha 3:5
Neděle 18.09.11
Klatovy - Řisuty 1:5
Děčín Sokolov 7:5
Klášterec nad Ohří - Milevsko 5:2
4.kolo
Sobota 24.09.11
Řisuty - Kobra Praha 0:3
Benešov - Jablonec nad Nisou 5:6pr.
Sokolov - Klášterec nad Ohří 2:6
Milevsko - Bílina 6:5
Neděle 25.09.11
Klatovy - Děčín 7:1
5.kolo
Středa 28.09.11
Děčín - Řisuty 2:4
Klášterec nad Ohří - Klatovy 8:2
Bílina - Sokolov 3:4
Jablonec nad Nisou - Milevsko 4:3
Kobra Praha - Benešov 5:7
6.kolo
Sobota 01.10.11
Řisuty - Benešov 6:3
Sokolov - Jablonec nad Nisou 5:2
Milevsko - Kobra Praha 4:3
Neděle 02.10.11
Klatovy - Bílina 10:5
Děčín - Klášterec nad Ohří 2:3
7.kolo
Středa 05.10.11
Klášterec nad Ohří - Řisuty 4:5sn.
Bílina - Děčín 8:3
Jablonec nad Nisou - Klatovy 6:4
Kobra Praha - Sokolov 4:3
Benešov - Milevsko 4:1
8.kolo
Sobota 08.10.11
Řisuty - Milevsko 4:3sn.
Sokolov - Benešov 6:3
Neděle 09.10.11
Klatovy - Kobra Praha 9:6
Děčín - Jablonec nad Nisou 4:2
Klášterec nad Ohří - Bílina 5:4sn.
9.kolo
Středa 12.10.11
Bílina - Řisuty 3:5
Jablonec nad Nisou - Klášterec nad Ohří 6:2
Kobra Praha - Děčín 6:4
Benešov - Klatovy 2:5
Milevsko - Sokolov 4:5pr.
10.kolo
Sobota 15.10.11
Řisuty - Sokolov 4:2
Benešov - Děčín 7:1
Milevsko - Klatovy 3:2
Kobra Praha - Klášterec nad Ohří 3:5
Jablonec nad Nisou - Bílina 6:2
11.kolo
Středa 19.10.11
Jablonec nad Nisou - Řisuty 9:6
Bílina - Kobra Praha 4:3
Klášterec nad Ohří - Benešov 4:3
Děčín - Milevsko 4:3
Klatovy - Sokolov 3:4pr.
12.kolo
Sobota 22.10.11
Řisuty - Klatovy 7:2
Benešov - Bílina 6:2
Sokolov - Děčín 3:4
Milevsko - Klášterec nad Ohří 5:2
Kobra Praha - Jablonec nad Nisou 6:4
13.kolo
Sobota 29.10.11
Bílina - Milevsko 4:5pr.
Kobra Praha - Řisuty 6:4
Jablonec nad Nisou - Benešov 4:2
Neděle 30.10.11
Klášterec nad Ohří - Sokolov 11:2
Děčín - Klatovy 3:2pr.
14.kolo
Sobota 05.11.11
Řisuty - Děčín 3:4
Milevsko - Jablonec nad Nisou 3:2
Benešov - Kobra Praha 5:6pr.
Sokolov - Bílina 4:6
Klatovy - Klášterec nad Ohří 1:2sn.
15.kolo
Sobota 12.11.11
Benešov - Řisuty 4:5
Bílina - Klatovy 5:6sn.
Kobra Praha - Milevsko 5:2
Jablonec nad Nisou - Sokolov 3:2pr.
Neděle 13.11.11
Klášterec nad Ohří - Děčín 9:1
16.kolo
Čtvrtek 17.11.11
Řisuty - Klášterec nad Ohří 1:4
Děčín - Bílina 1:2
Klatovy - Jablonec nad Nisou 4:2
Milevsko - Benešov 3:1
Sokolov - Kobra Praha 5:7
17.kolo
Sobota 19.11.11
Milevsko - Řisuty 4:5pr.
Benešov - Sokolov 4:1
Bílina - Klášterec nad Ohří 0:5
Kobra Praha - Klatovy 4:1
Jablonec nad Nisou - Děčín 6:1
18.kolo
Středa 23.11.11
Řisuty - Bílina 6:2
Klášterec nad Ohří - Jablonec nad Nisou 3:2sn.
Děčín - Kobra Praha 9:4
Klatovy - Benešov 2:4
Sokolov - Milevsko 5:8
19.kolo
Sobota 26.11.11
Sokolov - Řisuty 2:0
Bílina - Jablonec nad Nisou 1:3
Neděle 27.11.11
Klatovy - Milevsko 5:4
Děčín - Benešov 5:6
Klášterec nad Ohří - Kobra Praha 4:2
20.kolo
Středa 30.11.11
Řisuty - Jablonec nad Nisou 3:1
Kobra Praha - Bílina 3:4
Benešov - Klášterec nad Ohří 6:3
Milevsko - Děčín 4:5
Sokolov - Klatovy 7:3
21.kolo
Sobota 03.12.11
Bílina - Benešov 7:4
Jablonec nad Nisou - Kobra Praha 2:4
Klatovy - Řisuty 4:3pr.
Děčín - Sokolov 8:0
Klášterec nad Ohří - Milevsko 3:2
22.kolo
Sobota 10.12.11
Řisuty - Kobra Praha 6:3
Benešov - Jablonec nad Nisou 4:3
Milevsko - Bílina 4:3sn.
Sokolov - Klášterec nad Ohří 0:5
Klatovy - Děčín 5:7
23.kolo
Středa 14.12.11
Děčín - Řisuty 5:6sn.
Klášterec nad Ohří - Klatovy 7:4
Bílina - Sokolov 7:4
Jablonec nad Nisou - Milevsko 4:1
Kobra Praha - Benešov 6:4
24.kolo
Sobota 17.12.11
Řisuty - Benešov 4:2
Milevsko - Kobra Praha 3:2
Sokolov - Jablonec nad Nisou 3:1
Neděle 18.12.11
Klatovy - Bílina 4:3sn.
Děčín - Klášterec nad Ohří 1:3
25.kolo
Středa 21.12.11
Klášterec nad Ohří - Řisuty 3:4
Bílina - Děčín 4:5
Jablonec nad Nisou - Klatovy 5:2
Kobra Praha - Sokolov 11:2
Benešov - Milevsko 1:2sn.
26.kolo
Sobota 07.01.12
Řisuty - Milevsko 3:1
Sokolov - Benešov 6:5sn.
Neděle 08.01.12
Klatovy - Kobra Praha 4:2
Děčín - Jablonec nad Nisou 2:3
Klášterec nad Ohří - Bílina 5:6
27.kolo
Středa 11.01.12
Bílina - Řisuty 2:5
Jablonec nad Nisou - Klášterec nad Ohří 2:4
Kobra Praha - Děčín 4:3
Benešov - Klatovy 2:4
Milevsko - Sokolov 3:4sn.
28.kolo
Sobota 14.01.12
Řisuty - Sokolov 4:3pr.
Milevsko - Klatovy 3:6
Benešov - Děčín 2:6
Kobra Praha - Klášterec nad Ohří 6:4
Jablonec nad Nisou - Bílina 5:3
29.kolo
Středa 18.01.12
Jablonec nad Nisou - Řisuty 4:3pr.
Bílina - Kobra Praha 6:3
Klášterec nad Ohří - Benešov 6:1
Děčín - Milevsko 8:9pr.
Klatovy - Sokolov 7:3
30.kolo
Sobota 21.01.12
Řisuty - Klatovy 9:1
Milevsko - Klášterec nad Ohří 0:3
Benešov - Bílina 1:0sn.
Sokolov - Děčín 2:5
Kobra Praha - Jablonec nad Nisou 3:2
31.kolo
Sobota 28.01.12
Bílina - Milevsko 7:4
Kobra Praha - Řisuty 2:3
Jablonec nad Nisou - Benešov 3:5
Neděle 29.01.12
Klášterec nad Ohří - Sokolov 7:2
Děčín - Klatovy 6:2
32.kolo
Středa 01.02.12
Řisuty - Děčín 1:4
Klatovy - Klášterec nad Ohří 2:4
Sokolov - Bílina 9:3
Milevsko - Jablonec nad Nisou 6:2
Benešov - Kobra Praha 4:5
33.kolo
Sobota 04.02.12
Benešov - Řisuty 1:0
Bílina - Klatovy 4:5
Kobra Praha - Milevsko 2:5
Jablonec nad Nisou - Sokolov 9:2
Neděle 05.02.12
Klášterec nad Ohří - Děčín 3:2
34.kolo
Středa 08.02.12
Řisuty - Klášterec nad Ohří 3:2sn.
Děčín - Bílina 3:1
Klatovy - Jablonec nad Nisou 5:2
Sokolov - Kobra Praha 2:4
Milevsko - Benešov 2:1
35.kolo
Sobota 11.02.12
Milevsko - Řisuty 7:4
Benešov - Sokolov 8:2
Bílina - Klášterec nad Ohří 6:2
Kobra Praha - Klatovy 3:2
Jablonec nad Nisou - Děčín 2:1
36.kolo
Středa 15.02.12
Řisuty - Bílina 8:6
Klášterec nad Ohří - Jablonec nad Nisou 5:0
Děčín - Kobra Praha 5:0kont.
Klatovy - Benešov 7:2
Sokolov - Milevsko 3:7
Tabulka
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Klášterec | 36 | 164:97 | 79 |
2. | Řisuty | 36 | 149:113 | 71 |
3. | Kobra Praha | 36 | 149:145 | 59 |
4. | Milevsko | 36 | 135:129 | 57 |
5. | Děčín | 36 | 135:135 | 55 |
6. | Jablonec | 36 | 127:121 | 52 |
7. | Klatovy | 36 | 140:150 | 51 |
8. | Benešov | 36 | 130:145 | 43 |
9. | Bílina | 36 | 142:169 | 42 |
10. | Sokolov | 36 | 118:185 | 31 |
Čtvrtfinále play off
HC Klášterec nad Ohří - HC Benešov
Konečný stav série 3:0 na zápasy
1. zápas Klášterec - Benešov 4:3 (Kalinovič 2,Freiberg,Mužík - Kaňka 3)
2. zápas Benešov - Klášterec 0:4 (Jáchym 2.Bečvář,Tenkač)
3. zápas Klášterec - Benešov 5:0 kontumačně (Benešov nemohl díky marodce zápas odehrát)
HC Řisuty - SHC Klatovy
Konečný stav série 0:3 na zápasy
1. zápas Řisuty - Klatovy 2:3 (Kraus,Kašál - Steiner,Holb,Topinka)
2. zápas Klatovy - Řisuty 5:2 (Bernad 2,Hulc,Stejner,Kocman - Schrzel,Landa)
3. zápas Řisuty - Klatovy 0:1 (Kajer)
HC Kobra Praha - HC Vlci Jablonec nad Nisou
Konečný stav série 3:1 na zápasy
1. zápas Kobra Praha - Jablonec 3:4 (Sobík,Pohl,Jakeš - Šulc,Mětrl,Peřina,Vozka)
2. zápas Jablonec - Kobra Praha 2:5 (Stehno,Mulač - Milfait,Kocman,Bárta,Boháček,Švaříček)
3. zápas Kobra Praha - Jablonec 9:2 (Milfait 2,Slanina 2,Paris,Kocman,Kučera,Borovanský,Bárta - Bříška,Mulač)
4. zápas Jablonec - Kobra Praha 2:10 (Bříška,Kadeřábek - Sovík 2,Kučera 2,Slanina 2,Kocman,Paris,Bárt,Milfait)
HC Milevsko 2010 - HC Děčín
Konečný stav série 1:3 na zápasy
1. zápas Milevsko - Děčín 4:2 (Fort 2,Heřmánek,Sýbek - Drahorád,Rudovský)
2. zápas Děčín - Milevsko 4:1 (Rudovský 2, Saska,Filipovský - Urbanec)
3. zápas Milevsko - Děčín 1:6 (Klíma - Vávra 4,Baránek,Vacek)
4. zápas Děčín - Milevsko 13:1 (Filipovský 3,Rudovský 3,Oliverius 2,Růžek 2,Zika,Racek,Adámek - Urbanec)
Semifinále play off
HC Klášterec nad Ohří - SHC Klatovy
Konečný stav série 3:0 na zápasy
1. zápas Klášterec - Klatovy 5:4 (Řepík,Pražák,Dostál,Freiberg,Mužík - Zeman 2,Stainer,Kocman)
2. zápas Klatovy - Klášterec 3:4pr. (Topinka,Kajer,Baxa - Mužík,Žižka,Bečvář,Řezníček)
3. zápas Klášterec - Klatovy 7:1 (Pražák 2,Polanský 2,Kalinovič,Miklovič,Toman - Topinka)
HC Kobra Praha - HC Děčín
Konečný stav série 0:3 na zápasy
1. zápas Kobra Praha - Děčín 5:7 (Kučera 2,Jakeš,Bárta,Sovík - Sazka 2.Růžek 2,Filipovský,Rudovský,Vacek)
2. zápas Děčín - Kobra Praha 4:2 (Oliverius 2,Kaltenbock,Vávra - Paris,Borovanský)
3. zápas Kobra Praha - Děčín 4:6 (Slanina 2,Boháček,Kocman - Zika 2,Oliverius 2,Růžek,Filipovský)
Finále play off
HC Klášterec nad Ohří - HC Děčín
Konečný stav série 3:2 na zápasy
1. zápas Klášterec - Děčín 5:4sn. (Žižka 2,Polanský,Pražák - Vávra 3,Filipovský)
2. zápas Děčín - Klášterec 5:3 (Baránek 2,Sádovský,Saska,Zika - Řezníček,Mužík,Pražák)
3. zápas Klášterec - Děčín 10:1 (Freiberg 3,Polanský 2,Pražák,Mašek,Hofmester,Toman,Bečvář - Vávra)
4. zápas Děčín - Klášterec 5:0 (Myšík,Vávra,Zika,Baránek,Bohm)
5. zápas Klášterec - Děčín 3:0 (Pražák 2,Freiberg)