Sezóna 2012-2013
Základní část
13.9.
IFK Helsinky - Jokerit Helsinky 7:3
Kärpät Oulu - Saipa Leppenranta 2:4
Pelicans Lahti - Espoo Blues 6:5sn.
TPS Turku - HPK Hammelinna 2:3pr.
14.9.
Espoo Blues - IFK Helsinky 2:0
Ilves Tampere - Tappara Tampere 1:7
Kalpa Kuopio - JYP Jyväskylä 0:3
Lukko Rauma - Ässät Pori 0:3
15.9.
HPK Hammelinna - Ilves Tampere 3:0
JYP Jyväskylä - Kärpät Oulu 3:1
Saipa Leppenranta - Pelicans Lahti 3:2
Tappara Tampere - Kalpa Kuopio 2:3
Ässät Pori - TPS Turku 3:0
18.9.
IFK Helsinky - Saipa Leppenranta 2:6
Ilves Tampere - Pelicans Lahti 5:4
Kalpa Kuopio - Jokerit Helsinky 3:0
Lukko Rauma - HPK Hammelinna 1:2pr.
19.9.
Kärpät Oulu - Ässät Pori 6:0
Tappara Tampere - Espoo Blues 3:4pr.
TPS Turku - JYP Jyväskylä 4:3sn.
20.9.
Ilves Tampere - Kalpa Kuopio 5:3
Saipa Leppenranta - Espoo Blues 1:5
21.9.
Jokerit Helsinky - TPS Turku 5:1
JYP Jyväskylä - Lukko Rauma 5:3
Pelicans Lahti - IFK Helsinky 1:2pr.
22.9.
IFK Helsinky - Ilves Tampere 6:1
Kalpa Kuopio - Lukko Rauma 5:3
Kärpät Oulu - Tappara Tampere 1:3
TPS Turku - Saipa Leppenranta 1:2
Ässät Pori - HPK Hammelinna 4:1
25.9.
Espoo Blues - Kalpa Kuopio 5:2
HPK Hammelinna - Pelicans Lahti 3:2pr.
Jokerit Helsinky - Saipa Leppenranta 3:4
Lukko Rauma - Kärpät Oulu 1:4
Tappara Tampere - JYP Jyväskylä 2:3
Ässät Pori - IFK Helsinky 1:2
27.9.
Espoo Blues - Kärpät Oulu 4:3
IFK Helsinky - Lukko Rauma 6:3
HPK Hammelinna - TPS Turku 5:2
Ilves Tampere - Jokerit Helsinky 3:4sn.
Kalpa Kuopio - Ässät Pori 3:4pr.
Pelicans Lahti - Tappara Tampere 6:3
Saipa Leppenranta - JYP Jyväskylä 1:3
28.9.
JYP Jyväskylä - Ässät Pori 2:1
Tappara Tampere - Ilves Tampere 4:2
29.9.
Jokerit Helsinky - HPK Hammelinna 5:1
Kalpa Kuopio - Pelicans Lahti 4:1
Lukko Rauma - Espoo Blues 3:2
TPS Turku - IFK Helsinky 4:3pr.
30.9.
Espoo Blues - TPS Turku 5:2
2.10.
IFK Helsinky - Tappara Tampere 2:3
HPK Hammelinna - JYP Jyväskylä 2:3
Ilves Tampere - Saipa Leppenranta 4:3pr.
Kärpät Oulu - Jokerit Helsinky 4:2
Ässät Pori - Pelicans Lahti 7:4
04.10.
Ilves Tampere - Kärpät Oulu 4:3pr.
Jokerit Helsinky - IFK Helsinky 4:2
Pelicans Lahti - Lukko Rauma 1:4
05.10.
JYP Jyväskylä - Kalpa Kuopio 1:5
Saipa Leppenranta - HPK Hammelinna 1:5
Tappara Tampere - Jokerit Helsinky 3:5
Ässät Pori - Espoo Blues 1:2
06.10.
HPK Hammelinna - Kärpät Oulu 1:2sn.
Ilves Tampere - IFK Helsinky 0:2
Kalpa Kuopio - Tappara Tampere 6:2
Lukko Rauma - JYP Jyväskylä 1:2
Pelicans Lahti - Saipa Leppenranta 3:2
TPS Turku - Ässät Pori 2:3sn.
07.10.
Jokerit Helsinky - Lukko Rauma 3:2pr.
9.10.
IFK Helsinky - HPK Hammelinna 3:0
JYP Jyväskylä - TPS Turku 1:2sn.
Saipa Leppenranta - Lukko Rauma 2:4
10.10.
Espoo Blues - Tappara Tampere 3:4pr.
Jokerit Helsinky - Ässät Pori 3:1
Kärpät Oulu - TPS Turku 4:0
12.10.
Espoo Blues - HPK Hammelinna 6:3
Ilves Tampere - JYP Jyväskylä 0:3
Jokerit Helsinky - Pelicans Lahti 4:3sn.
Kalpa Kuopio - Saipa Leppenranta 2:1sn.
Kärpät Oulu - IFK Helsinky 4:1
TPS Turku - Lukko Rauma 4:2
Ässät Pori - Tappara Tampere 4:2
13.10.
IFK Helsinky - Kärpät Oulu 4:5sn.
HPK Hammelinna - Espoo Blues 3:0
JYP Jyväskylä - Ilves Tampere 5:4pr.
Lukko Rauma - TPS Turku 3:2
Pelicans Lahti - Jokerit Helsinky 2:1sn.
Saipa Leppenranta - Kalpa Kuopio 3:2sn.
Tappara Tampere - Ässät Pori 2:1
16.10.
Espoo Blues - JYP Jyväskylä 2:3
HPK Hammelinna - Pelicans Lahti 5:6
Ilves Tampere - Lukko Rauma 1:4
Kärpät Oulu - Kalpa Kuopio 3:4sn.
Saipa Leppenranta - Ässät Pori 3:2sn.
18.10.
JYP Jyväskylä - HPK Hammelinna 2:3
Pelicans Lahti - Ilves Tampere 4:3
Ässät Pori - Kärpät Oulu 3:4
19.10.
Kalpa Kuopio - Espoo Blues 1:0pr.
Lukko Rauma - IFK Helsinky 4:1
Tappara Tampere - Saipa Leppenranta 1:2
TPS Turku - Jokerit Helsinky 2:4
20.10.
IFK Helsinky - Pelicans Lahti 4:1
HPK Hammelinna - Kalpa Kuopio 3:2sn.
Kärpät Oulu - Espoo Blues 4:0
TPS Turku - Tappara Tampere 3:1
Ässät Pori - Ilves Tampere 6:1
23.10.
Espoo Blues - Lukko Rauma 4:2
Jokerit Helsinky - JYP Jyväskylä 1:0
Saipa Leppenranta - Kärpät Oulu 2:1
24.10.
Espoo Blues - Jokerit Helsinky 1:2
25.10.
JYP Jyväskylä - Saipa Leppenranta 7:2
Lukko Rauma - Kalpa Kuopio 2:1
Pelicans Lahti - Kärpät Oulu 0:3
TPS Turku - Ilves Tampere 3:5
26.10.
IFK Helsinky - Ässät Pori 1:4
Tappara Tampere - HPK Hammelinna 1:4
Jokerit Helsinky - Ilves Tampere 2:0
27.10.
HPK Hammelinna - IFK Helsinky 3:2sn.
JYP Jyväskylä - Tappara Tampere 4:5sn.
Kärpät Oulu - Lukko Rauma 4:2
Saipa Leppenranta - Pelicans Lahti 6:4
TPS Turku - Espoo Blues 4:3pr.
Ässät Pori - Kalpa Kuopio 3:4
30.10.
IFK Helsinky - JYP Jyväskylä 3:1
Ilves Tampere - HPK Hammelinna 2:3pr.
Kalpa Kuopio - Saipa Leppenranta 2:3
Lukko Rauma - Tappara Tampere 0:5
Pelicans Lahti - TPS Turku 1:3
31.10.
Espoo Blues - Ässät Pori 4:2
1.11.
Espoo Blues - IFK Helsinky 1:2
HPK Hammelinna - Jokerit Helsinky 3:2sn.
Saipa Leppenranta - Ilves Tampere 7:2
Tappara Tampere - Kalpa Kuopio 5:1
TPS Turku - Kärpät Oulu 1:0pr.
2.11.
JYP Jyväskylä - Pelicans Lahti 2:3
Ässät Pori - Lukko Rauma 3:4
3.11.
Ilves Tampere - Espoo Blues 4:3
Kalpa Kuopio - IFK Helsinky 4:1
Kärpät Oulu - JYP Jyväskylä 4:2
Lukko Rauma - Jokerit Helsinky 3:2sn.
Pelicans Lahti - HPK Hammelinna 3:4
Saipa Leppenranta - Tappara Tampere 3:2pr.
13.11.
Espoo Blues - Saipa Leppenranta 4:3sn.
HPK Hammelinna - Lukko Rauma 3:2sn.
Jokerit Helsinky - Ässät Pori 2:5
Kärpät Oulu - Ilves Tampere 5:3
Pelicans Lahti - Kalpa Kuopio 1:2
Tappara Tampere - TPS Turku 5:4sn.
15.11.
Espoo Blues - Kärpät Oulu 3:4sn.
IFK Helsinky - Jokerit Helsinky 2:3
Kalpa Kuopio - TPS Turku 4:3sn.
Saipa Leppenranta - HPK Hammelinna 3:5
16.11.
Ilves Tampere - Ässät Pori 1:3
JYP Jyväskylä - Tappara Tampere 4:3sn.
Lukko Rauma - Pelicans Lahti 6:2
17.11.
IFK Helsinky - TPS Turku 2:0
Kalpa Kuopio - Espoo Blues 4:0
Kärpät Oulu - HPK Hammelinna 2:1pr.
Saipa Leppenranta - Jokerit Helsinky 4:3
Tappara Tampere - Pelicans Lahti 6:1
Ässät Pori - JYP Jyväskylä 3:2
20.11.
Jokerit Helsinky - Kärpät Oulu 4:3
JYP Jyväskylä - HPK Hammelinna 2:5
Pelicans Lahti - Ässät Pori 4:3
Tappara Tampere - IFK Helsinky 3:2
TPS Turku - Kalpa Kuopio 7:3
21.11.
Espoo Blues - Ilves Tampere 4:3
Lukko Rauma - Saipa Leppenranta 1:2
22.11.
Ilves Tampere - TPS Turku 2:1sn.
Jokerit Helsinky - Lukko Rauma 4:0
Ässät Pori - Saipa Leppenranta 2:3
23.11.
HPK Hammelinna - Tappara Tampere 1:3
Kalpa Kuopio - Kärpät Oulu 3:4pr.
24.11.
IFK Helsinky - Kalpa Kuopio 1:2pr.
JYP Jyväskylä - Jokerit Helsinky 5:1
Kärpät Oulu - Pelicans Lahti 6:4
Tappara Tampere - Lukko Rauma 1:4
TPS Turku - Espoo Blues 3:2
25.11.
Jokerit Helsinky - Espoo Blues 5:3
27.11.
Kalpa Kuopio - HPK Hammelinna 4:2
Lukko Rauma - Ilves Tampere 3:1
Pelicans Lahti - JYP Jyväskylä 4:5
Saipa Leppenranta - TPS Turku 3:2pr.
Ässät Pori - IFK Helsinky 3:2pr.
28.11.
Tappara Tampere - Kärpät Oulu 3:1
29.11.
Espoo Blues - Pelicans Lahti 3:1
HPK Hammelinna - Ässät Pori 1:2pr.
Jokerit Helsinky - Tappara Tampere 3:2pr.
Lukko Rauma - Kärpät Oulu 2:4
30.11.
Ilves Tampere - Kalpa Kuopio 0:4
JYP Jyväskylä - IFK Helsinky 4:2
1.12.
IFK Helsinky - Espoo Blues 4:1
HPK Hammelinna - Saipa Leppenranta 6:1
Kalpa Kuopio - JYP Jyväskylä 2:1
Kärpät Oulu - TPS Turku 1:4
Pelicans Lahti - Ilves Tampere 1:0sn.
Tappara Tampere - Lukko Rauma 3:2
Ässät Pori - Jokerit Helsinky 4:3sn.
05.12.
Ilves Tampere - Tappara Tampere 3:0
Jokerit Helsinky - Kalpa Kuopio 3:2sn.
JYP Jyväskylä - Espoo Blues 5:3
Saipa Leppenranta - IFK Helsinky 3:1
TPS Turku - Pelicans Lahti 5:2
07.12.
IFK Helsinky - HPK Hammelinna 4:2
Jokerit Helsinky - Kärpät Oulu 6:5
JYP Jyväskylä - Saipa Leppenranta 3:0
Kalpa Kuopio - Ilves Tampere 2:1sn.
Lukko Rauma - Ässät Pori 2:1
Tappara Tampere - TPS Turku 3:1
08.12.
HPK Hammelinna - Tappara Tampere 1:2sn.
Ilves Tampere - IFK Helsinky 1:0
Pelicans Lahti - Kalpa Kuopio 5:2
Saipa Leppenranta - Kärpät Oulu 4:3sn.
TPS Turku - Jokerit Helsinky 4:2
Ässät Pori - Espoo Blues 1:2sn.
18.12.
Espoo Blues - JYP Jyväskylä 1:0
IFK Helsinky - TPS Turku 3:2
Kärpät Oulu - Kalpa Kuopio 4:2
Lukko Rauma - Jokerit Helsinky 0:2
Pelicans Lahti - HPK Hammelinna 3:2sn.
Saipa Leppenranta - Ilves Tampere 3:2
Tappara Tampere - Ässät Pori 1:4
20.12.
HPK Hammelinna - Ilves Tampere 3:0
Jokerit Helsinky - Espoo Blues 4:0
Kalpa Kuopio - Saipa Leppenranta 5:4sn.
Kärpät Oulu - IFK Helsinky 2:3
TPS Turku - JYP Jyväskylä 3:2sn.
Ässät Pori - Pelicans Lahti 1:3
27.12.
Lukko Rauma - Kärpät Oulu 3:2
28.12.
IFK Helsinky - Tappara Tampere 5:1
HPK Hammelinna - Jokerit Helsinky 2:3pr.
Ilves Tampere - Kalpa Kuopio 1:2
JYP Jyväskylä - Pelicans Lahti 2:3pr.
Saipa Leppenranta - Espoo Blues 1:3
TPS Turku - Ässät Pori 0:2
29.12.
Espoo Blues - Lukko Rauma 3:5
Jokerit Helsinky - IFK Helsinky 8:1
Kalpa Kuopio - TPS Turku 5:1
Kärpät Oulu - HPK Hammelinna 4:1
Pelicans Lahti - Saipa Leppenranta 3:2
Tappara Tampere - JYP Jyväskylä 5:1
Ässät Pori - Ilves Tampere 1:3
2.1.
Espoo Blues - IFK Helsinky 5:2
HPK Hammelinna - Ässät Pori 3:2sn.
Ilves Tampere - Pelicans Lahti 4:1
JYP Jyväskylä - Kalpa Kuopio 1:2sn.
Kärpät Oulu - Tappara Tampere 0:3
Lukko Rauma - TPS Turku 1:4
Saipa Leppenranta - Jokerit Helsinky 4:2
04.1.
Jokerit Helsinky - Tappara Tampere 3:2sn.
JYP Jyväskylä - Ilves Tampere 3:2pr.
Kalpa Kuopio - HPK Hammelinna 1:1sn.
Pelicans Lahti - Espoo Blues 2:1
TPS Turku - Kärpät Oulu 2:3sn.
Ässät Pori - Lukko Rauma 1:4
05.1.
Espoo Blues - Ässät Pori 4:2
IFK Helsinky - TPS Turku 3:2
Kärpät Oulu - Jokerit Helsinky 4:3pr.
Lukko Rauma - Pelicans Lahti 3:1
Saipa Leppenranta - JYP Jyväskylä 0:3
Tappara Tampere - Kalpa Kuopio 2:3
08.1.
HPK Hammelinna - JYP Jyväskylä 4:2
Jokerit Helsinky - Espoo Blues 2:5
Kalpa Kuopio - Lukko Rauma 2:3
Pelicans Lahti - IFK Helsinky 2:3
Tappara Tampere - Saipa Leppenranta 3:0
TPS Turku - Ilves Tampere 6:2
Ässät Pori - Kärpät Oulu 6:3
10.1.
Espoo Blues - HPK Hammelinna 3:2pr.
IFK Helsinky - Kalpa Kuopio 3:6
Ilves Tampere - Kärpät Oulu 0:3
JYP Jyväskylä - Lukko Rauma 1:3
Pelicans Lahti - Tappara Tampere 2:1
Saipa Leppenranta - Ässät Pori 2:3
11.1.
Jokerit Helsinky - TPS Turku 3:2sn.
Tappara Tampere - Espoo Blues 3:0
12.1.
HPK Hammelinna - Saipa Leppenranta 5:4pr.
Kalpa Kuopio - Ilves Tampere 3:5
Kärpät Oulu - Pelicans Lahti 3:2
Lukko Rauma - IFK Helsinky 1:2sn.
Ässät Pori - TPS Turku 3:2
15.1.
IFK Helsinky - JYP Jyväskylä 4:1
Ilves Tampere - Jokerit Helsinky 0:5
Kärpät Oulu - Lukko Rauma 2:4
TPS Turku - Pelicans Lahti 2:3
Ässät Pori - Tappara Tampere 4:5pr.
18.1.
HPK Hammelinna - IFK Helsinky 4:2
Ässät Pori - Espoo Blues 1:4
Ilves Tampere - Pelicans Lahti 2:3
Jokerit Helsinky - Tappara Tampere 1:3
Kalpa Koupio - Kärpät Oulu 2:3
JYP Jyväskylä - Saipa Leppenranta 4:3
Lukko Rauma - TPS Turku 5:4pr.
19.1.
IFK Helsinky - HPK Hammelinna 2:3sn.
Espoo Blues - Ässät Pori 4:0
Pelicans Lahti - Ilves Tampere 3:2
Tappara Tampere - Jokerit Helsinky 2:1sn.
Kärpät Oulu - Kalpa Koupio 4:2
Saipa Leppenranta - JYP Jyväskylä 4:3
TPS Turku - Lukko Rauma 6:5sn.
22.1.
Espoo Blues - TPS Turku 4:0
Jokerit Helsinky - JYP Jyväskylä 2:1sn.
Lukko Rauma - HPK Hammelinna 4:2
Pelicans Lahti - Ilves Tampere 5:2
Saipa Leppenranta - Kalpa Kuopio 0:3
Tappara Tampere - IFK Helsinky 3:2
24.1
IFK Helsinky - Saipa Leppenranta 4:1
Ilves Tampere - Tappara Tampere 0:3
JYP Jyväskylä - Ässät Pori 2:0
Kalpa Kuopio - Jokerit Helsinky 1:2
TPS Turku - Lukko Rauma 2:1sn.
25.1.
Espoo Blues - Pelicans Lahti 1:5
HPK Hammelinna - Kärpät Oulu 3:0
26.1.
IFK Helsinky - Kärpät Oulu 4:3
JYP Jyväskylä - TPS Turku 2:1
Kalpa Kuopio - Ässät Pori 2:3pr.
Lukko Rauma - Espoo Blues 3:2
Pelicans Lahti - Jokerit Helsinky 1:3
Saipa Leppenranta - Ilves Tampere 3:0
Tappara Tampere - HPK Hammelinna 3:2
29.1.
HPK Hammelinna - IFK Helsinky 3:1
Ilves Tampere - JYP Jyväskylä 2:3
Jokerit Helsinky - Saipa Leppenranta 3:1
Kärpät Oulu - TPS Turku 4:3
Ässät Pori - Espoo Blues 4:3
31.1.
IFK Helsinky - Lukko Rauma 3:2
JYP Jyväskylä - Kärpät Oulu 2:1
Tappara Tampere - Jokerit Helsinky 2:3
TPS Turku - Saipa Leppenranta 3:1
1.2.
Espoo Blues - Ilves Tampere 1:2
HPK Hammelinna - Kalpa Kuopio 0:4
Pelicans Lahti - Ässät Pori 0:3
2.2.
IFK Helsinky - Espoo Blues 5:2
Kärpät Oulu - Jokerit Helsinky 4:1
Lukko Rauma - JYP Jyväskylä 4:3sn.
Saipa Leppenranta - Tappara Tampere 4:3sn.
TPS Turku - Kalpa Kuopio 0:4
Ässät Pori - HPK Hammelinna 5:1
12.2.
Espoo Blues - Kärpät Oulu 2:6
HPK Hammelinna - TPS Turku 3:1
Ilves Tampere - Lukko Rauma 2:1sn.
Jokerit Helsinky - Ässät Pori 1:3
JYP Jyväskylä - Saipa Leppenranta 4:3sn.
Kalpa Kuopio - Pelicans Lahti 0:3
14.2.
Ilves Tampere - HPK Hammelinna 1:4
Kalpa Kuopio - IFK Helsinky 4:0
Kärpät Oulu - Ässät Pori 1:3
Saipa Leppenranta - Lukko Rauma 3:0
TPS Turku - Jokerit Helsinky 5:3
15.2.
Espoo Blues - Tappara Tampere 0:3
Pelicans Lahti - JYP Jyväskylä 1:4
16.2.
Jokerit Helsinky - Kalpa Kuopio 4:1
JYP Jyväskylä - Espoo Blues 3:1
Kärpät Oulu - Ilves Tampere 3:0
Lukko Rauma - TPS Turku 5:2
Saipa Leppenranta - HPK Hammelinna 1:4
Tappara Tampere - Pelicans Lahti 2:3sn.
Ässät Pori - IFK Helsinky 5:1
19.2.
IFK Helsinky - Pelicans Lahti 1:6
Ilves Tampere - Ässät Pori 1:3
Lukko Rauma - Tappara Tampere 5:6sn.
20.2.
Espoo Blues - Jokerit Helsinky 1:2
21.2.
HPK Hammelinna - Espoo Blues 0:1pr.
Kalpa Kuopio - JYP Jyväskylä 4:6
Pelicans Lahti - Lukko Rauma 4:2
Tappara Tampere - Kärpät Oulu 3:2
TPS Turku - IFK Helsinky 3:5
22.2.
Jokerit Helsinky - Ilves Tampere 2:1
Ässät Pori - Saipa Leppenranta 3:2
23.2.
IFK Helsinky - Jokerit Helsinky 0:1sn.
Ilves Tampere - Saipa Leppenranta 4:5
JYP Jyväskylä - Tappara Tampere 5:1
Kalpa Kuopio - HPK Hammelinna 2:4
Lukko Rauma - Ässät Pori 0:4
Pelicans Lahti - Kärpät Oulu 3:2
25.2.
Espoo Blues - Lukko Rauma 1:4
26.2.
HPK Hammelinna - JYP Jyväskylä 1:2sn.
Jokerit Helsinky - Pelicans Lahti 1:0
Kärpät Oulu - IFK Helsinky 1:2sn.
Saipa Leppenranta - TPS Turku 4:3sn.
Ässät Pori - Kalpa Kuopio 1:0pr.
27.2.
Lukko Rauma - Kalpa Kuopio 0:5
Tappara Tampere - Ilves Tampere 6:0
28.2.
IFK Helsinky - Ässät Pori 1:3
Kärpät Oulu - Saipa Leppenranta 2:5
TPS Turku - Espoo Blues 2:3
1.3.
HPK Hammelinna - Pelicans Lahti 1:2sn.
JYP Jyväskylä - Ilves Tampere 3:2
2.3.
Espoo Blues - Saipa Leppenranta 3:2
IFK Helsinky - Lukko Rauma 4:2
Ilves Tampere - HPK Hammelinna 3:2pr.
Kalpa Kuopio - Kärpät Oulu 4:1
Pelicans Lahti - JYP Jyväskylä 2:3
TPS Turku - Tappara Tampere 0:2
Ässät Pori - Jokerit Helsinky 1:0
5.3.
HPK Hammelinna - Tappara Tampere 1:4
Ilves Tampere - TPS Turku 4:3sn.
Jokerit Helsinky - Lukko Rauma 4:1
JYP Jyväskylä - IFK Helsinky 3:4
Kärpät Oulu - Espoo Blues 2:3sn.
Saipa Leppenranta - Pelicans Lahti 6:3
7.3.
Lukko Rauma - Ilves Tampere 2:4
Pelicans Lahti - Kalpa Kuopio 4:3
Tappara Tampere - Saipa Leppenranta 3:2
TPS Turku - HPK Hammelinna 0:4
Ässät Pori - JYP Jyväskylä 3:2
9.3.
HPK Hammelinna - Lukko Rauma 2:5
Ilves Tampere - Espoo Blues 5:2
JYP Jyväskylä - Jokerit Helsinky 1:3
Kalpa Kuopio - Tappara Tampere 4:5
Saipa Leppenranta - IFK Helsinky 1:3
Ässät Pori - Kärpät Oulu 1:2pr.
10.3.
Pelicans Lahti - TPS Turku 5:3
12.3.
Espoo Blues - Kalpa Kuopio 2:4
IFK Helsinky - Ilves Tampere 4:6
Jokerit Helsinky - HPK Hammelinna 2:3pr.
Kärpät Oulu - JYP Jyväskylä 1:0sn.
Lukko Rauma - Saipa Leppenranta 0:4
Tappara Tampere - Pelicans Lahti 4:3
TPS Turku - Ässät Pori 1:2sn.
Tabulka
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Jokerit Helsinky | 60 | 168:136 | 111 |
2. | Tappara Tampere | 60 | 178:145 | 108 |
3. | JYP Jyväskylä | 60 | 161:142 | 103 |
4. | Ässät Pori | 60 | 160:130 | 102 |
5. | Kalpa Kuopio | 60 | 172:145 | 97 |
6. | HPK Hammenlinna | 60 | 157:144 | 96 |
7. | Kärpät Oulu | 60 | 172:150 | 93 |
8. | IFK Helsinky | 60 | 153:163 | 91 |
9. | Saipa Leppenranta | 60 | 162:173 | 89 |
10. | Lukko Rauma | 60 | 151:170 | 86 |
11. | Pelicans Lahti | 60 | 163:180 | 83 |
12. | Espoo Blues | 60 | 151:164 | 80 |
13. | TPS Turku | 60 | 144:181 | 64 |
14. | Ilves Tampere | 60 | 124:193 | 57 |
Předkolo play off
Kärpät Oulu - Lukko Rauma
Konečný stav série 1:2 na zápasy
1. zápas Kärpät - Lukko 4:5 (Salomaki, Junttila, Komulainen, Kahkonen - Azevedo, Jasu, Koskenkorva, Straka, Honkaheimo)
2. zápas Lukko - Kärpät 2:4 (Tikkanen, Nurmi - Huml, Kerenen, Junttila, Kahkonen)
3. zápas Kärpät - Lukko 2:3pr. (Kemppainen, Salomaki - Azevedo, Straka, Generous)
IFK Helsinky - Saipa Lappenranta
Konečný stav série 2:1 na zápasy
1. zápas IFK - Saipa 2:3pr. (Pakarinen, Soderholm - Poukkula, Jokinen, Poukkula)
2. zápas Saipa - IFK 2:3pr. (Koivisto, Mankinen - Klubertanz, Somervuori, Pakarinen)
3. zápas IFK - Saipa 5:2 (Pakarinen, Elkins, Kuhta, Soderholm, Liivik - Salcido, Lofman)
Čtvrtfinále play off
Jokerit Helsinky - Lukko Rauma
Konečný stav série 2:4 na zápasy
1. zápas Jokerit - Lukko 3:0 (Dehner, Teravainen, Amor)
2. zápas Lukko - Jokerit 5:2 (Azevedo 3, Nurmi, Keranen - Amor, Filppula)
3. zápas Jokerit - Lukko 3:4pr. (Maki, Hahl, Heino - Ahtola 2, Azevedo, Tukonen)
4. zápas Lukko - Jokerit 2:1 (Nurmi, Ahtola - Rita)
5. zápas Jokerit - Lukko 5:2 (Pulkkinen 2, Hahl, Eronen, Eaves - Avezedo 2)
6. zápas Lukko - Jokerit 3:1 (Ahtola, Azevedo, Viirlas - Amor)
Tappara Tampere - IFK Helsinky
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Tappara - IFK 3:1 (Malinen, Mantyla, Peltola - Elkins)
2. zápas IFK - Tappara 1:4 (Leinonen - Palola, Aalto, Peltola, Nieminen)
3. zápas Tappara - IFK 3:2 (Connolly, Aalto, Koskiranta - Elkins, Eriksson)
4. zápas IFK - Tappara 3:2 (Hannula, Kuhta, Grandlund - Palola, Leimu)
5. zápas Tappara - IFK 3:1 (Korkiranta 2, Aaltp - Varakas)
JYP Jyväskylä - HPK Hammenlinna
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Jyväskylä - HPK 3:1 (Nenonen 2, Boyce - Vanttinen)
2. zápas HPK - Jyväskylä 3:2 (Rautiainen 2, Mielonen - Lahti, Louhivaara)
3. zápas Jyväskylä - HPK 4:2 (Koskinen, Jaatinen, Boyce, Warn - Henry, Luomala)
4. zápas HPK - Jyväskylä 2:3pr. (Sallinen, Viitaluoma - Lahti, Hubáček, Viitanen)
5. zápas Jyväskylä - HPK 5:1 (Sipilainen, Nakyva, Auvitu, Perrin, Warn - Aarnio)
Ässät Pori - Kalpa Kuopio
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Ässät - Kalpa 2:1 (Heshka, Niemi - Miettinen)
2. zápas Kalpa - Ässät 0:2 (Niemi, Brodin)
3. zápas Ässät - Kalpa 5:2 (Armia 2, Aaltonen, Ryan, Brodin - Masuhr, Kerala)
4. zápas Kalpa - Ässät 5:0 (Lehkonen 2, Salminen 2, Kerala)
5. zápas Ässät - Kalpa 3:0 (Elo, Brodin, Uusikartano)
Semifinále play off
Tappara Tampere - Lukko Rauma
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Tappara - Lukko 3:2pr. (Peltola, Koskiranta, Erkinjuntti - Jurčina, Ahtola)
2. zápas Lukko - Tappara 3:4pr. (Keranen, Azevedo, Nurmi - Aalto, Nieminen, Koskiranta, Makkonen)
3. zápas Tappara - Lukko 3:0 (Koskiranta, Palola, Venalainen)
4. zápas Lukko - Tappara 0:5 (Palola 2, Peltola, Erkinjuntti, Venalainen)
JYP Jyväskylä - Ässät Pori
Konečný stav série 1:4 na zápasy
1. zápas Jyväskylä - Ässät 3:4pr. (Warn, Virtanen, Jaatinen - Pilhman, Brodin, Savinainen, Ryan)
2. zápas Ässät - Jyväskylä 2:0 (Sammalkangas, Niemi)
3. zápas Jyväskylä - Ässät 1:4 (Koskinen - Niemi, Ryan, Armia, Elo)
4. zápas Ässät - Jyväskylä 1:2 (Elo - Lahti, Valivaara)
5. zápas Jyväskylä - Ässät 0:1 (Pihlman)
O 3. místo
JYP Jyväskylä - Lukko Rauma
Konečný stav série 1:0 na zápasy
1. zápas Jyväskylä - Lukko 2:0 (Boyce, Warn)
Finále play off
Tappara Tampere - Ässät Pori
Konečný stav série 2:4 na zápasy
1. zápas Tappara - Ässät 2:1 (Nieminen, Peltola - Taimi)
2. zápas Ässät - Tappara 5:1 (Brodin, Taimi, Elo, Marttinen, Savinainen - Lucenius)
3. zápas Tappara - Ässät 3:2 (Peltola, Aalto, Lucenius - Savinainen, Juusela)
4. zápas Ässät - Tappara 4:0 (Ryan 2, Elo, Uusikartano)
5. zápas Tappara - Ässät 1:2pr. (Koskiranta - Elo, Savinainen)
6. zápas Ässät - Tappara 3:2 (Ryan, Brodin, Marttinen - Palola, Koskiranta)
Baráž
Ilves Tampere - Jukurit Mikkeli
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Ilves - Jukurit 2:0 (Valimaa, Rajamaki)
2. zápas Jukurit - Ilves 1:3 (Savolainen - Kokkala, Holli, Makinen)
3. zápas Ilves - Jukurit 2:1pr. (Valimaa, Keranen - Koivisto)
4. zápas Jukurit - Ilves 7:4 (Rohtla 2, Savolainen, Juntheikki, Asplund, Piipponen, Lostedt - Holli, Kantola, Kokkala, Peltola)
5. zápas Ilves - Jukurit 4:2 (Kangasniemi, Valimaa, Holli, Peltola - Asplund, Jarvinen)