sezóna 2014-2015
Základní část
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Sokolov | 32 | 150:77 | 79 |
2. | Kobra Praha | 32 | 160:90 | 74 |
3. | Tábor | 32 | 134:71 | 70 |
4. | Kolín | 32 | 133:89 | 69 |
5. | Vrchlabí | 32 | 136:126 | 58 |
6. | Jablonec | 32 | 122:93 | 54 |
7. | Žďár n.S. | 32 | 113:99 | 50 |
8. | Děčín | 32 | 119:120 | 45 |
9. | Nymburk | 32 | 119:136 | 45 |
10. | Řisuty | 32 | 124:137 | 40 |
11. | Pelhřimov | 32 | 115:150 | 36 |
12. | Bílina | 32 | 112:147 | 35 |
13. | Moravské Budějovice | 32 | 96:130 | 34 |
14. | Trutnov | 32 | 90:126 | 34 |
15. | J.Hradec | 32 | 103:146 | 32 |
16. | Klášterec | 32 | 104:141 | 31 |
17. | Klatovy | 32 | 89:141 | 29 |
Osmifinále play off
HC Baník Sokolov - HC Klášterec nad Ohří
Konečný stav série 3:0 na zápasy
1. zápas Sokolov - Klášterec 4:2 (T.Rohan 2, Sýkora, Vaněk - Nguyen, Mála)
2. zápas Klášterec - Sokolov 0:3 (T.Rohan, Vrána, Tvrdek)
3. zápas Sokolov - Klášterec 7:1 (Novák 2, Švec, Tvrdek,Vaněk, Flek, M.Rohan - Toušek)
HC Kobra Praha - KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Konečný stav série 3:0 na zápasy
1. zápas Kobra - J.Hradec 4:1 (Pohl, Jakeš, Čurda, Cafourek - Milotínský)
2. zápas J.Hradec - Kobra 3:6 (Milotínský, Jasanský, Voříšek - Šteiner 2, Paris, Malž, Půlpán, Pohl)
3. zápas Kobra - J.Hradec 9:1 (Slanina, Pohl, Paris, Kalla, Novák, Strnad, Malý, Jakeš, Borovanský - Milotínský)
HC Tábor - HC Trutnov
Konečný stav série 3:0 na zápasy
1. zápas Tábor - Trutnov 7:1 (Kratzer 3, Kellner, Matušík, Mařík, Blažek - Škvor)
2. zápas Trutnov - Tábor 2:3pr. (Smékal, Luštinec - Kellner 2, Kolomý)
3. zápas Tábor - Trutnov 6:1 (Hlaveš 2, Matušík, Černý, Kellner, Pechánek - Karlík)
SC Kolín - HC Moravské Budějovice 2005
Konečný stav série 3:0 na zápasy
1. zápas Kolín - Budějovice 6:4 (Šafránek 3, Valášek 2, Nedbal - Sobotka, Přidal, Trojan, Jakeš)
2. zápas Budějovice - Kolín 0:5 (Šafránek, Zumr, Jankovský, Morkes, Klíma)
3. zápas Kolín - Budějovice 4:3 (Klíma, Šifta, Šafránek, Petira - Trojan, Gottlieb, Přidal)
HC Stadion Vrchlabí - HC Draci Bílina
Konečný stav série 0:3 na zápasy
1. zápas Vrchlabí - Bílina 0:5k (neoprávněný start hráče)
2. zápas Bílina - Vrchlabí 5:2 (Procházka 2, Kýhos, Přeučil, Havlůj - Matějka, Filip)
3. zápas Vrchlabí - Bílina 0:5k (neoprávněný start hráče)
HC Vlci Jablonec - HC Lední Medvědi Pelhřimov
Konečný stav série 3:1 na zápasy
1. zápas Jablonec - Pelhřimov 4:2 (Brokeš, Pulec, Tondr, Petrmichl - Tolkner 2)
2. zápas Pelhřimov - Jablonec 3:5 (Votápek, Beneš, Mečiar - L. Tondr 2, M.Tondr, Pulec, Šulc)
3. zápas Jablonec - Pelhřimov 1:4 (Pilař - Kopic 2, Hadrava, Votápek)
4. zápas Pelhřimov - Jablonec 2:3 (Kopic, Adam - Nevyhoštěný 2, Bříška)
SKLH Žďár nad Sázavou - HC Řisuty
Konečný stav série 3:0 na zápasy
1. zápas Žďár - Řisuty 7:2 (Štěpánek 3, Padělek 2, Beneš, Kaňka - Náprstek, Záleský)
2. zápas Řisuty - Žďár 0:3 (Štěpánek, Vítek, Beneš)
3. zápas Žďár - Řisuty 7:0 (Kunstmüller 2, Kaňka 2, Beneš, Padělek, Štěpánek)
HC Děčín - NED Hockey Nymburk
Konečný stav série 3:1 na zápasy
1. zápas Nymburk - Děčín 5:1 (Protivný, Eis, Šimek, Brzák, Král - Kaltenböck)
2. zápas Děčín - Nymburk 4:2 (Vacek 2, Kuchynka, Hašek - Král, Kříž)
3. zápas Děčín - Nymburk 4:1 (Volráb 2, Chamrád, Oliverius - Kříž)
4. zápas Nymburk - Děčín 1:3 (Knesl - Vacek, Faigl, Volráb)
Čtvrtfinále play off
HC Baník Sokolov - HC Draci Bílina
Konečný stav série 3:1 na zápasy
1. zápas Sokolov - Bílina 7:2 (Csamangó 2, Vrána 2, T. Rohan, Kuběna. Švec - Štěpánek, Kýhos)
2. zápas Bílina - Sokolov 5:3 (Preučil 2, Kotov, Petráš, Zdeněk - Kuběna 2, Sýkora)
3. zápas Sokolov - Bílina 7:1 (Vaněk 2, Flek 2, T.Rohan, Tvrdek, Kvapil - Zdeněk)
4. zápas Bílina - Sokolov 2:3 (Preučil, Štěpánek - Kuběna, Švec, Flek)
HC Kobra Praha - HC Děčín
Konečný stav série 3:2 na zápasy
1. zápas Kobra - Děčín 2:3pr. (Verbík, Kocman - Oliverius, Volráb, Molnár)
2. zápas Děčín - Kobra 2:3pr. (Hašek, Oliverius - Půlpán, Šteiner, Čurda)
3. zápas Kobra - Děčín 3:1 (Jakeš, Novák, Malý - Kaltenböck)
4. zápas Děčín - Kobra 6:5pr. (Vacek, Volráb, Filipovský, Oliverius, Havlíček, Chamrád - Novák 2, Evan 2, Pohl)
5. zápas Kobra - Děčín 5:1 (Šteiner 2, Paris, Kocman, Čurda - Filipovský)
HC Tábor - SKLH Žďár nad Sázavou
Konečný stav série 3:0 na zápasy
1. zápas Tábor - Žďár 5:4 (Matušík, Dvořák, Mařík, Blažek, - Kaňka 2, Štěpánek, Krupka)
2. zápas Žďár - Tábor 1:4 (Padělek - Březina, Seidl, Mařík, Matušík)
3. zápas Tábor - Žďár 3:2 (Kolomý, Seidl, Mařík - Kaňka, Padělek)
SC Kolín - HC Vlci Jablonec
Konečný stav série 0:3 na zápasy
1. zápas Kolín - Jablonec 3:4pr. (Valášek, Šafránek, Jankovský - Abrham, Mulač, L. Tondr, Bříška)
2. zápas Jablonec - Kolín 6:4 (Bříška 2, Šulc, Mulač, Žďárský, Homolka - Morkes 2, Malý, Šafránek)
3. zápas Kolín - Jablonec 1:2 (Zumr - Nevyhoštěný, M.Tondr)
Semifinále play off
HC Baník Sokolov - HC Vlci Jablonec
Konečný stav série 3:0 na zápasy
1. zápas Sokolov - Jablonec 7:2 (T.Rohan, Vaněk, Vrána, Tvrdek, Přindiš, Dobřemysl, Jeník - Šulc, Petrmichl)
2. zápas Jablonec - Sokolov 5:6sn. (Pilař, Bříška, Mulač, Nevyhoštěný, Brokeš - Tvrdek 2, Flek 2, Přindiš. Vrána)
3. zápas Sokolov - Jablonec 2:0 (Švec, Tvrdek)
HC Kobra Praha - HC Tábor
Konečný stav série 2:3 na zápasy
1. zápas Kobra - Tábor 4:3 (Paris, Malý, Jakeš, Novák - Matušík 2, Černý)
2. zápas Tábor - Kobra 7:1 (Kratzer 3, Seidl 2, Matušík, Březina - Paris)
3. zápas Kobra - Tábor 4:5pr. (Jakeš, Malý, Borovanský, Půlpán - Matušík, Kolomý, Kanov, Kellner, Březina)
4. zápas Tábor - Kobra 2:3 (Kratzer 2 - Kocman, Pohl, Půlpán)
5. zápas Kobra - Tábor 4:5sn. (Pohl 2, Borovanský, Jakeš - Matušík 2, Mařík, Seidl, Kratzer)
«2. liga Z 2013-2014 | »2. liga Z 2015-2016