sezóna 2014-2015
Základní část
Tým | Z | Skóre | Body | |
1. | Chomutov | 52 | 200:102 | 119 |
2. | České Budějovice | 52 | 185:134 | 95 |
3. | Třebíč | 52 | 145:127 | 94 |
4. | Jihlava | 52 | 169:140 | 93 |
5. | Kladno | 52 | 185:126 | 92 |
6. | Havířov | 52 | 147:147 | 82 |
7. | Kadaň | 52 | 139:134 | 81 |
8. | Litoměřice | 52 | 151:131 | 81 |
9. | Benátky | 52 | 131:126 | 78 |
10. | Ústí nad Labem | 52 | 159:165 | 75 |
11. | Šumperk | 52 | 154:188 | 70 |
12. | Most | 52 | 109:195 | 52 |
13. | Prostějov | 52 | 116:207 | 40 |
14. | Havlíčkův Brod | 52 | 115:183 | 40 |
Předkolo play off
SK Kadaň - HC Slovan Ústí nad Labem
Konečný stav série 1:3 na zápasy
1. zápas Kadaň - Ústí 0:1 (Kloz)
2. zápas Kadaň - Ústí 3:2 (J.Novák, Tejnor, Havel - Holomek, Roubík)
3. zápas Ústí - Kadaň 4:0 (Tůma 2, Poulíček, Smetana)
4. zápas Ústí - Kadaň 2:0 (Roubík 2)
HC Litoměřice - HC Benátky nad Jizerou
Konečný stav série 0:3 na zápasy
1. zápas Litoměřice - Benátky 1:2 (Z.Doležal - Jonák, Říha)
2. zápas Litoměřice - Benátky 2:3pr. (Švagrovský, Z.Doležal - Skalický, Jonák, Skořepa)
3. zápas Benátky - Litoměřice 3:1 (Jonák2, Dlouhý - Gorčík)
Čtvrtfinále play off
Piráti Chomutov - HC Slovan Ústí nad Labem
Konečný stav série 4:2 na zápasy
1. zápas Chomutov - Ústí 4:1 (Chlouba, Sinisalo, Drtina, Toman - Poulíček)
2. zápas Chomutov - Ústí 5:7 (Hřebejk 3, O. Kaše, Račuk - Kloz 2, Roubík 2, Merta, Tůma, Gengel)
3. zápas Ústí - Chomutov 2:9 (Tůma, Pořický - Rutta 2, Chlouba, Růžička, Drtina, Hřebejk, O.Kaše, Kämpf, D.Květoň)
4. zápas Ústí - Chomutov 1:5 (Vágner - L.Květoň 2, Hovorka, Skinner, Hřebejk)
5. zápas Chomutov - Ústí 2:3pr. (Hřebejk, Rutta - Roubík 3)
6. zápas Ústí - Chomutov 1:6 (Vávra - Dušek 2, Hřebejk, Šulák, O.Kaše, Chlouba)
HC ČEZ Motor České Budějovice - HC Benátky nad Jizerou
Konečný stav série 4:2 na zápasy
1. zápas Budějovice - Benátky 1:4 (Nouza - Víšek, Pabiška, Dlouhý, Jass)
2. zápas Budějovice - Benátky 4:0 (Pajič 2, Žovinec, Boháč)
3. zápas Benátky - Budějovice 7:4 (Jonák, Dlouhý, Pabiška, Skořepa, Víšek, Říha, Mikyska- Žovinec, Straka,Nouza, Vráblík)
4. zápas Benátky - Budějovice 1:2 (Víšek - Straka, Kuchejda)
5. zápas Budějovice - Benátky 7:0 (Heřman 2, Nouza, Rob, Švihálek, Přibyl, Vaniš)
6. zápas Benátky - Budějovice 2:3 (Dlouhý, Víšek - Nouza, Přibyl, Žovinec)
SK Horácká Slavia Třebíč - AZ Havířov 2010
Konečný stav série 4:0 na zápasy
1. zápas Třebíč - Havířov 8:2 (Erat 4, Raška 2, Zdráhal, Wasserbauer - Chmielewski, Jiránek)
2. zápas Třebíč - Havířov 4:2 (Dolníček, Holík, Erat, Havel - Chmielewski 2)
3. zápas Havířov - Třebíč 2:3sn. (Doudera, Chmielewski - Havel, Erat, Dolníček)
4. zápas Havířov - Třebíč 3:4 (Haas, Tomi, Zdráhal - Wasserbauer 2, Králík, Havel)
HC Dukla Jihlava - Rytíři Kladno
Konečný stav série 4:3 na zápasy
1. zápas Jihlava - Kladno 4:3sn. (Diviš, Melenovský, Kaláb, Čachotský - Pitule, Strnad, Stach)
2. zápas Jihlava - Kladno 8:3 (Diviš 3, Zeman, Staněk, Harkabus, Melenovský, Jergl - Stach 3)
3. zápas Kladno - Jihlava 4:3 (Horna, Kaberle, Hlaváč, Tenkrát - Seman, Diviš, Dobrovolný)
4. zápas Kladno - Jihlava 3:2pr. (Eberle, Kindl, Stach - Štebih, Zeman)
5. zápas Jihlava - Kladno 1:2pr. (Diviš - Dragoun, Kania)
6. zápas Kladno - Jihlava 2:3 (Horna, Kindl - Malec, Harkabus, Melenovský)
7. zápas Jihlava - Kladno 3:2 (Důras 2, Melenovský - Rudovský, Růžička)
Semifinále play off
Piráti Chomutov - HC Dukla Jihlava
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Chomutov - Jihlava 4:2 (O.Kaše, Hovorka, Šagát, Kämpf - Melenovský, Čachotský)
2. zápas Chomutov - Jihlava 1:0 (O. Kaše)
3. zápas Jihlava - Chomutov 4:2 (Štebih, Důras, Čachotský, Zeman - Hřebejk, O.Kaše)
4. zápas Jihlava - Chomutov 1:4 (Kaláb - Růžička, Hovorka, Račuk, Sinisalo)
5. zápas Chomutov - Jihlava 6:3 (Drtina, Sinisalo, Gajovský, Rutta, Květoň, Šulák - Seman 2, Zeman)
HC ČEZ Motor České Budějovice - SK Horácká Slavia Třebíč
Konečný stav série 4:1 na zápasy
1. zápas Budějovice - Třebíč 4:3 (Nouza, Heřman, Vaniš, Straka - Pekr 2, Dolníček)
2. zápas Budějovice - Třebíč 3:4 (Straka 2, Přibyl - Pekr, Holík, Raška, Havel)
3. zápas Třebíč - Budějovice 2:4 (Havel, Erat - Pajič, Heřman, Růžička, Straka)
4. zápas Třebíč - Budějovice 3:4 (Havel 2, Wasserbauer - Straka, Nouza, Žovinec, Suchánek)
5. zápas Budějovice - Třebíč 8:2 (Boháč 2, Vráblík, Trummer, Pajič, Pašek, Švihálek, Přibyl - Raška 2)
Play out
1. kolo 11.2.
Šumperk - Havlíčkův Brod 2:3
Most - Prostějov 3:2
2. kolo 14.2.
Havlíčkův Brod - Prostějov 2:4
Šumperk - Most 4:3sn.
3. kolo 18.2.
Most - Havlíčkův Brod 4:3pr.
Prostějov - Šumperk 3:0
4. kolo 21.2.
Havlíčkův Brod -Šumperk 4:2
Prostějov - Most 6:2
5. kolo 25.2.
Prostějov - Havlíčkův Brod 7:2
Šumperk - Most 5:0k
6. kolo 28.2.
Havlíčkův Brod - Most zrušeno
Šumperk - Prostějov 6:2
Tým | Z | Skóre | Body | |
11. | Šumperk | 58 | 173:203 | 78 |
12. | Most | 58 | 121:215 | 58 |
13. | Prostějov | 58 | 140:222 | 52 |
14. | Havlíčkův Brod | 58 | 129:202 | 47 |
* sestup do 2. ligy
«1. liga 2013-2014 | »1. liga 2015-2016